Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monday Night Combat

11.08.2010
24.01.2011
58
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Monday Night Combat je především multiplayerová týmová hra kombinující prvky third-person a first-person akce. Zápasy mezi dvěma týmy se odehrávají ve futuristických arénách, kde každý z týmů brání svoji základnu (tzv. Moneyball), kde se hromadí peníze.

Zajímavým doplňkem hry jsou strategické prvky v podobě možnosti stavění obranných věží na způsob klasických "tower defense" her. Hráči mají na výběr ze šesti tříd - Assassin, Assault, Gunner, Sniper a Support Tank. Každá z postav disponuje odlišnými zbraněmi (vždy dvě) a třemi speciálními schopnostmi. Tyto schopnosti lze upgradovat až do třetího levelu. Upgrade postav, stavění obranných věží a využívání dalších mechanismů v aréně se provádí za získané peníze. Peníze hráč dostává za zabití nepřátel, které kromě živých protivníků v případě online hry tvoří také boti, kteří nabíhají na soupeře ve vlnách. Na serveru tak může být třeba 16 hráčů a dalších 20 botů, kteří se ale nezapočítávají do skóre zabití, ale peníze za jejich likvidaci dostáváte.

MNC nabízí dva multiplayerové módy Blitz a Crossfire. Hra nabízí také singleplayer, který funguje na bázi přežití co nejvíc vln nepřátel. Hratelnost je v mnoha ohledech podobná Team Fortress 2 také díky humornému pojetí hry, ale přesto nabízí celou řadu vlastních unikátních prvků jako jsou jetpacky, podpůrné prostředky vylepšující vlastnosti postav, boty či možnost stavění obranných věží čtyř druhů (rakety, kulomet, zpomalovač, granátomet).

Monday Night Combat se dočkalo free2play pokračování s názvem Super MNC.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.