Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monday Night Combat


Diskuze

< >
Assassin mi přijde trochu overpowered, ale možná se mi to jen zdá. Já většinou hraju za gunnera nebo tanka. Sice teď už jsem to delší dobu nehrál, ale na začátku to hrálo dost lidí a koupě nelituji. Teď se mi zdá že vyšel zase nějaký update, něco se stahovalo.
Sniper se mi zdá slabý, když za něj hraju já. Naopak ho zcela nesnáším, když hraje proti mě a ten hráč to umí... To je pak peklo.
Assassin je výborný v tom PvP módu. Celkově bych řekl, že jsou povolání docela použitelný všechny. Ale nejradši hraju za tanka a assassina.
Domluveno a posláno s Artem. Budeš chtít aspoň ten třídení guest pass? Jestli jo, tak si mě hoď na steamu do přátel (stejná přezdívka)...
Mám poslední kopii, o kterou se přihlásil Art a foxter. Tak se kluci domluvte, kdo z vás ji chce víc... Tomu druhém pošlu aspoň 3-day pass.
Za hodinu ta akce končí, tak si to případně nakupte (ono i když to nekupujete v packu, tak to vyjde levně), ať můžeme dát DH event :)
Já si MNC kdysi koupil v akci, ale ještě jsem to ani nezkoušel. Kdybyste to někdy hráli, dejte vědět.
U Madballs obsahují tuším coop kampaň, takže by snad nebylo být těžké zrekruitovat někoho tady na DH :)
Sorry kurci, ze ti tu kazim business :) Melo to hodne hracu, kdyz byla posledni (nebo predposledni) sleva na Steamu, to jsem to koupil ja, ale potom tech hracu ubyvalo a ubyvalo.
Ok, ve světle nových informací ti za obě hry nabízim 75. Jinak chci jen MNC za 55 :)
No nějak extra po tom netoužím, takže bych za to byl ochoten dát jen pár stříbrných :)
Koukám do giftů a zjišťuju, že tam mám ještě 3 kopie Madballs - nechce to někdo k tomuhle za drobný peníz?
Kua tak tos měl napsat hned, ted bude Garion zklamanej, že se na něho nedostane :P ;)
Já to koupím, ale jednu kopii si u mě už "zamluvil" kolega Zdendin. Ještě se ho radši optám.
Zatímco tak hraju to není špatný. Na rozdíl třeba od Lead and Gold: Gangs of the Wild West, které na první pohled také připomínalo TF2 je MNC mnohem propracovanější a troufám si tvrdit že v multiplayeru vyžaduje neméně sehraný tým jako třeba TF2. Rozdílnost postav je znát a to velmi, protože jen některé mohou velmi rychle zabít největšího Jackbota XL. Je zde medik a zároveň engineer, smrtící Assassin nebo Sniper atd. Každý má svůj účel a díky možnosti stavění obranných věží může každý výrazně pomoci svému týmu.

Díky vylepšování skillů a možnosti individuálně vylepšovat vlastnosti své "custom class" postavy nakupováním tzv. Endorsement má tahle hra vlastně dost velký přesah fíčur oproti jiným střílečkám. Podle mě by se časem mohla stát velmi dobrou FPS v turnajích progamingu, protože hraní vyžaduje daleko větší pozornost dění kolem sebe a využívání všech možností hry ve správný čas a na správném místě. Doporučuji mrknout na Wiki, protože MNC toho nabízí až až.