Taky Vám zmizly Heroes 7 z Ubisoft klienta s tím, že jsou neaktivní a už k nim není přístup nebo je to jenom u mě??
@Jirka_Mustang (komentář): nesouhlasím s tím, že hra je na vysoké obtížnosti lehká i pro začátečníka, UI totiž dost podvádí a má že začátku, kdy se hráč rozvíjí, již poměrně silné vojska a využívaje je. Ale zbytek souhlas.
@petaSk (komentář): Osobně tipuji, že žádný další díl nevyjde. I když, moc bych si přál další Heroes of Might and Magic, ale v kvalitě třetího, případně pátého dílu....
@Lukinator (07.01.2018 17:36): Pokud jsi nehrál žádné Heroesy tak můžu doporučit pátý díl. Šestka taky nebyla úpně hrozná ale mě osobně nesedla. No a pokud ti nevadí horší grafika, tak trojka je sázka na jistotu. Tenhle díl je strašný a Ubisoft ho totálně podělal.
Nikdy jsem moc nehrál kampaně v heroesech, zato náhodných map a scénářů až požehnaně. tento díl by na tom nebyl až tak zle,kdyby se na něj vývojaři totálně nevykašlali a nezanechali jej v nervy drásajícím stavu. skillwheel,boje,jednotky se mi docela líbily, ale množství bugů, nak teré jsem narazil i přes fakt, že jsem si hru koupil teprve před měsícem( cca 2 roky od vydání) je nepřijatelné. AI a jejich spam hrdinů, kteří jezdí s malym množství jednotek po mapě, nepředstavují žádnou hrozbu. co mě ale naštvalo nejvíc byly desynchronizace v MP, které nám nedovolily dokončit s kamarádem ani jednu hru a tomu všemu předcházely nehorázné komplikace se na sebe vůbec přes Uplay napojit do místnosti. Značka Ubisoft a jejich Uplay pro mě tedy do budoucna už představují zdvižený ukazováček a velké rozmýšlení před koupí jakékoliv hry určené pro tuto platformu.
@player (20.03.2016 10:38): No Reaper ma po ugrade skvelu vlastnost na instakill akejkolvek kreatury podobne ako Gorgona v HMM3 takze na zabijanie najvyssich jednotiek je to skvele aj pri malom pocte Reaperov.

Drak po upgrade ma zase vypustenie dychu, ktory klasicky prejde cez viac jednotiek za sebou aj ked cim dalej su tym mensi DMG dostanu.

Reaper ma vacsi Attack a DMG, Drak zase vacsi Defense a Health.

Co som tak pocul tak skor ludia asi hovoria ze Reaper je lepsi, ale tazko povedat zalezi ako vyuzivas najvyssie jednotky.
@player (19.03.2016 18:17): Lepsi je relativny pojem, vyhovuje ti viac v absolutnej hodnote fyzicky silnejsi jezdec, ale preferujes sice o nieco fyzicky slabsieho ale letca?

Ja osobne mam radsej letcov, ale niekomu inemu lepsie vyhovuje pozemny jazdec.

Skor zalezi celkovo od tvojho stylu a potrieb nez ze by bol niekto absolutne lepsi. A ak by bol tak by to bola gamedizajnerska chyba a to dost velka.
Koukám že před pár dny vyšel už 7. patch. Nevíte, jestli je to už hratelný?
@Maximus (02.10.2015 09:20): Opravili bug, kde hra nesla spoustet na notasech. Coz je kruci problém. A vyvojari prosi o pomoc.. Netlacil Ubisoft na ne, ze to vydali predscasne? Jinak si to nedokazu vysvetlit. Po skvelem MaMX legacy. Tenhle tfujtajbl..

Absolutně to nezvládli. Jediné plus jsou české titulky ve hře. Další game od lamersoftu, která se bude dodělávat x měsíců... Už ten 6 díl byl na pár facek a tohle je konečná.
Na Steame zatiaľ veľmi zlé hodnotenie od užívateľov 44%

Čo s tým je? je to tak zlé?
To robustní UI a všudypřítomná blikající čísílka a různé efekty a kdo ví co všechno... Docela nehezký kýč, který navíc není moc příjemné ovládat.

A úvodní debata hrdinů, kde jsou zmrzlé modely postav a neustále se jen kroutí kamera plná švenků a nájezdů... Shrnuto podtrženo z toho docela bolí hlava.
:D Jsem čekal žhavou diskuzi a tu si užívám jen na zahraničních forech. Je vidět, jak tu hru posrali... Viděl jsem ted live stream a proste od 4 dílu se nepoucili.

Náhodou nekdo neví tuhle otazku: V závěrečném tažení bude mít hlavní hrdina Ivan jednu speciální výhodu. Jaká výhoda to bude?
Místo koně bude Ivan jezdit na gryfovi, a díky tomu se bude moct pohybovat přes kopce
Bude mít svůj rodový gryfí meč, který bude spolu s ním získávat zkušenosti
Bude ve své armádě mít místo vlků gryfy
no mě série M&M uplně minula, ale z videí se mi hra líbí ;) jen se trochu bojím, že by mě ta hra nemusela chytnout, to podobný se mi stalo už s Total War: Rome II :/