@Drolin (06.04.2012 22:45): Chvíli jsem to hrál a dojmy byly velmi dobré, ale pak jsem zjistil, že jsem někde nesebral jednu věc potřebnou k sestrojení té další a nechtělo se mi vracet. Prostě málo trpělivosti. :-) Ale jinak atmosféra super, toho psiska v první části se bojím dodnes. :-)
Tak to by mě vcelku zajímalo, čím vás Midnight Nowhere zaujalo, zvláště když hra i ve své době patřila k samotnému žánrovému dnu :). Mimo jiné u mysteriózně/hororově laděněných adventur je možno vybírat z kvalitní a poměrně široké nabídky.
Tohle byla moje první z celkových dvou adventur. Hrál jsem ji asi 2 hodiny.
@ViRus (05.04.2012 18:06): Nenarazil jsi na žádný bug, kvůli němuž jsi nemohl pokračovat dál? Willa to hrála a nemohla pokračovat v pasáži ve vězení, kdy tam spoluvězni hrají karty a Ty od jednoho z nich máš něco chtít. Říkám to tak zhruba, jak si vzpomínám, asi víš, o co šlo. Tam ji totiž ti spoluvězni pokaždé odpálkovali, že teď hrají a ať je neruší. Kvůli tomu si musela vygooglit save.
Hra je velkým zklamáním, hodně dlouho jsem si ji chtěl zahrát, ale není o co stát.
4 část, no zatím celkově průměrné. Graficky nepodařené, občas pixel hunting, ten hlavní hrdina je nesympatický s blbými hláškami a reakcemi, jistě chápu určitého dodržování adventurních mechanismů, ale občas to tady skřípe. Celkově se to jeví dosti prázdně..... no uvidíme jak to dopadne, ale začínám pomalu chytat jaký bude závěr.
Rozehráno, no popravdě zatím to zase tak špatné není, ale po tom co jsem včera hrál Posla Smrti 3 je takové divné co se týče ovládání, jistě chápu, že ne každá adventura bude mít stejné ovládání, ale i tak jsem si musel trochu déle zvykat, což není mínus. Co je mínus je trochu namasterováné reakce hlavního hrdiny, tedy já nevím jak bych se cítil, kdybych zrovna vylez z pytle na mrtvoly a nemožnost mít zapnutou hudbu ve Win 7 64 bit, jelikož se to vždy kousne, ale o tom píší na netu, jinak také nemožnost nastavení rychlosti titulků a lepší rozlišení.
Hodnocení v recenzích se své doby pohybovalo cca kolem 60% - o žádnou skvostnou adventurní záležitost se, pokud vím, nejedná.
Hrála a dohrála to manželka, ale jak vidím, nedala jsem žádné hodnocení, tak to zaurguji. ;-) Špatné to není, akorát v jedné pasáži ji bug nedovolil hrát dál, tak si musela nechat poslat save a pak to zdárně celé dokončila.
Tak to je opravdu haluz, ještě žádné hodnocení hmmm. Já to kdysi rozehrál a nevypadalo to úplně nejhůř.
Hrál jste někdo tuto hru? má to cenu hrát? co sem tak na internetu četl, tak prý nic moc...