@JohnCZ (06.05.2012 15:28): Chyba. Rangerské obtížnosti jsou v tomto lepší a plynulejší, žádné houby co sají poškození. Ale zase je tam až trapný přístup k vojenské munici.

Edit: Napoprvé jsem to taky dohrál na normal, ale jak jsem chtěl hrát dál, tak jsem si to pustil na ranger hard(omylem) a teď mám pořád rozehraného ranger lite.
@JohnCZ (06.05.2012 15:55): Ja som si kúpil iba revolver s tlmičom a zameriavačom. To brnenie bolo túšim na Polis a práve tam som bol bez nábojov. Za tých pár, čo som mal, som kúpil filtre, lekárničky a náboje.
@CJ (06.05.2012 15:48): Já si ty vojenské taky šetřil, ale nakonec jsem zjistil, že obchody nejsou vůbec potřeba. Většinu zbraní stejně najdeš někde pohozených. Snad jediné, co jsem si koupil, bylo stealth brnění.
@JohnCZ (06.05.2012 15:39): S nedostatkom špinavých nábojov som problém nemal, väčší problém som mal s tými vojenskými. Na začiatku, keď som ešte nevedel, že môžeš strieľať aj s tými som si ich nechtiac prehodil a asi 100 som z nich vystrieľal. A mne sa potom zdalo, že tie veci sú nejaké drahé. :D
Hmm, vypadá to asi na DX11 - odhadem jsem pozoroval rozdíl cca 40 FPS mezi DX9 a DX11. Tak nějak jsem při koupi Metra očekával nějakou budgetovou FPS a vyklubala se z toho hra #1 mezi současnými benchmarkovými nástroji pro grafické karty.
@7c (01.05.2012 08:42): Dx9

@Say (01.05.2012 10:53): V-sync zapnutý, HDR taky. Bloom nevím, jak se v české verzi jmenuje, ale měl by být taky. Většinou tyhle věci vypínám, ale v Metru to vypadá hezky a nijak extra nežerou FPS. AA na plno. Stíny na plno, postprocessing taky na plno.
Já to myslel ,že mám v pi*i když tu teď bude někdo psát ,že jsem to či ono.
Pánové klidně si ze mě dělejte srandu mám to jak se říká " V pi*i" A omlouvám se za ten překlep u Jagged Alliance to sem tam nechtěl napsat RPG.
Uh...Jagged Alliance je RPG? Odkdy?

A jinak podle mě FPS i RPG SUXXXX, nejlepší je need for speed undercover a pokud si myslíte něco jinýho, nemáte to v hlavě v pořádku.
To Walome a Ebb: Běžte si do koutečka hrát ty svoje RPG a nám nechte naše FPS. Pokud si myslíte ,že takové RPG jako je Jagged Alliance je lepší jako FPSkové parádní Metro tak to nemáte v hlavě v pořádku ;)
@CJ (29.04.2012 22:15): V animačce bylo, pak sice furt žvanilo, ale nikde jsem ho neviděl. Pak se zase objevilo, když jsem narazil na jeho matku (či kdo to byl). A v tej pasáži se mi dokonce bugnulo míření, bylo takové klouzavé (jakoby při cutscéně). No sranda, mám nějakou smůlu. Ale jinak pohoda, zatím jsou dojmy více než dobré. I když ty respawny bych zakázala :D.
@CJ (29.04.2012 21:11): Na podruhé už jsem daným místem prošel normálně. Ale měl jsem pocit, jako kdyby to tam bylo schválně. Byly tam na sebe navazující cesty a jakoby plošinky. Nebo že by vypadly všechny textury a zůstal jen jakýsi koridor? Kdo ví. Jakmile jsem však spadl mimo cestu, propadl jsem se do hlubin "matrixu"... :D
So Stalkerom sa to porovnáva ľahko, jeden je váš vzor /Stalker Lovec/, a zo začiatku som to ako Stalkera hral /rozhovory, pokúšanie sa dostať všade .../ Treba si však nabiť do hlavy, že to je koridorová strielačka. :D
@Nons3nse (24.02.2012 13:07): Aj tak. Srovnávat to třeba se Stalkerem, to je podivné. Ale Metro, HL2, Bad company 2(BF3 jsem bohužel nehrál, používám místo toho právě BC2) jsou právě téměř stejné hry, jen jiný setting, atmosféra zbraně. A v tom ten moderní konflikt krutě selhává. Nudí.
sxg: Ako môžeš vo svojom komentári porovnávať BF3 a Metro 2033. Veď to sú úplne odlišné hry. Jediné, čo majú spoločné je strieľanie...
Také nabízím 50% na Metro, neudělal jsem to dříve neb jsem se domníval, že po těch slevách to nemá význam. Dál tam mám Valve 33% a TellTalegames 10%. Vše zdarma.
CJ: Na Valve jsem měl (a využil) 50%:).
Ale ten kupon na Metro dám samozřejmě zadarmo. Fakt, že 1.března beztak propadne, by nikomu užitek nepřineslo.

Když tak si mě hoď do friend listu.