Hrál to někdo poradně? Chci se zeptat jestli to je skutečně tak ze kariéra je součást DLC a ne základní hry. Myslím ze to tak je ale jen jestli jsem něco neminul.
Po letech zase Mechwarrior :) Odehrál jsem asi 3 mise a celkem bezva.Tezke tak akorát. Pocit z ovládání velkého těžkého mecha tu je, ne jako ve čtvrtém dilu kde mi to přišlo ze ovládám plastovou hračku. Líbí se mi courani po základně/lodi a system cestování po vesmíru za misemi. Sice jistá lacinost z toho smrdí, ale ne moc.
Grafika pěkná a i to solidně běží, na konzoli.
Jen mě irituje ze ta kariéra bude v tom dlc, což je 550 korun :(
@Cobot (16.06.2020 09:21): To by mě mrdlo v palici. Ted jsem koukal na replay, kde týpek v té misi dal mecha na pár ran lasereme a lehkým mechem.. Já měl středního a upižlával jsem ho ani 20 ran do lehkého mecha nepomohlo. On prisel udělal pic pic a ja skoncil.

Já mám 2070 8 giga ram i5 lepší nějakou a taky dlouhé= loadingy.

No, jako dělat misi 30 minut opakovaně :D to není pro mě. Jako mě ta hra pohltila i hudba, ale prostě přes ty savy se nepřenesu. koukal jsem na týpka 59 misí asi po 30 až hodině.

Mě uchvátila právě grafika a hudba.

Upřímně měl jsem chut rozbít monitor... Jako ono to zamerování na kriticky zásah taky jde do určítých metru.
@FildasCZ (16.06.2020 08:57): No a teď si představ, že ti smažou savy komplet jako mě :D. Škoda no. Navíc na mym střepu brutálně dlouhý loadingy. Tedy jen ten první. To opakování už jde, ale absenci savu aspoň u checpointu nechápu. Je fakt, že ty mise jsou krátké, ale opakování nesnášim. Přitom jak píšeš, ta béčkovost by vůbec nevadila. Ale bylo hrozně cítit jak by se dostavila repetetivnost.

Mě pak taky neseděl ten interface "základny". Ty planety a mise. Neříkám, že je to složitý, ale na první pohled jo a neměl jsem chuť do toho proniknout.

Nejlepší okamžik z týhle hry je tak pro mě to jak hned na začátku jdeš jako pěšák ke garáži a koukáš na mecha zespoda.
A seru na to.... Pěkná hra byt mise jsou strohé, ale asi se nedá nic jiného vymyslet,
tak nejen, že jsou těžké, jak prase, ale taky nelze během hry ukládat.
Mechové mi vyřadí zbrojní systém a jediné, co mi zbyde je laser.... A hrát celou misi znovu a znovu je prostě FUCKINGSHIT. Nechápu, jak tohle mohli posrat nedomyslet.. Na to já prostě nemám nervy... Hra by měla klidně 85% i za to, že je béčková, ale za to, že nejsou savy a já hru musím hrát od znovu, protože měch do mě vypálí par ran a já skapám a já jeho upižlávám to fakt ne...

Celou hru ničí samy vyvojáři...
@Cobot (06.06.2020 22:22): Report 3 mise. No to mě poser ! Opravil se mi heavy robot. Na víc prostě do hry zatím lze mít jen jednoho. Ve druhé misi jsem udělal dmg 27 tisíc a ve 3 misi, kterou jsem opakoval jsem udělal 750 tisic dmg, kde jsem prezil jen tak tak... Hmm obtiznost 2 lebky... Ted jdu na tu se tremi :D, jako chce to nervy, když není save.
@Cobot (06.06.2020 22:22): Píšou něco o moddingu :), jak tomu rozumět ?

Je to smutné pokud mě to bude bavit dám nějaký report :) škoda, le máš pravdu, že je tolik her, že je škoda ztrácet čas : )
Se poseru....

IMPORTANT UPDATE!

We have discovered an issue with the recent modding update that can result in the loss of save files.

A possible reason for the save transfer issue: the transfer is failing if the game was installed on non C: drive. Installation that used the default directory should not be affected.

We are working on reverting and fixing this issue, however, once the game is updated there is no way to recover the save without using third party recovery software.

The save data is located in %localappdata%PackagesPiranhaGamesInc.MechWarrior5Mercenaries_skpx0jhaqqap2LocalCacheLocalMW5MercsSavedSaveGames folder and can be extracted by creating an archive of the folder (using WinRar or 7z) in a neutral location.

That should bypass access restrictions on copying the data.

Ano přišel jsem o save... Ona ta hra totiž nemá savy v cloudu. Takže si je v roce 2020 ručně zálohujte, zabalte a uložte na disketu do sklepa kdyby je příští update zase podělal.

No tohle je pro mě konečná. Můj čas je drahej a to, abych opakoval těch pět hodin znovu. Nebylo to špatné, ale zas taková pecka to není. Jsem si i v podtstě jistej, že by mě to omrzelo.
@Cobot (04.06.2020 16:17): Mě to právě okouzlilo grafikou a trochu mě ti připomnělo staré díly, které byly pěkně těžké. Je fakt, že ty tanky jsou dost otravné a i na lehkou obtížnost pár ran a jsem vyřízený. No uvidíme kam se to ponese dále :)

No vidíš a já právě čekal, že tam bude nějaký filmeček. A tak našlápnuto to mělo :/ si myslím tedy.
Lowcost je to prezetací. Tohle není AAA hra. Aspoň zatím tak nepůsobí a pochybuju, že se to změní. Myslím tím hlavně to jak je dělaná kampaň. Źádný filmečky prostě poslepované skirmish mise. Ten dabing půosbí skoro až zbytečně jak působí lacině. Ale to mě zas nevadí. Jak píšeš grafika je pěkná. Hratelnost oldskúl. Jen myslím, že se to omrzí. Pořádná kampaň, by udržela větší pozornost.

Hodně se mi líbilo jak člověk začal jako pěšák a došel k mechovi. Fakt působí mostrózně. Jenže už po první misi je to tam proč? Źe kliknu na namechanika a pak vyjdu po schodech kde ně mě mluví bezemoční první důstojnice?

Každopádně jsem trochu vyděšenej z obtížnosti. Třetí misi jsme dvakrát nedal. I obyčejný ušmudlaný tanky a raketomety mě spolu s prvním mechem na stejný úrovni sejmuli. Navíc v průběhu mise nelze ukládat, takže smrt znamená opakování mise.

Ve hře, doufám, že zatím, nejsou mobilní opravárenká vozidla jako ve trojce. Čtyřku jsme nikdy nehrál, tak nevím jestli byly tam.

A dost mi vadí grafické zobrazení poškození. Už první druhá rána z APC a máte oranžové poškození. Co je ještě větší průser červené poškození neznamená nefunční systém. Ve trojce mech kulhal nebo nefungovali zbraně. No nemám to ještě zmáklé, ale nekulhám určitě.

Ale určitě tomu nějakej čas dám. I když minimálně ta absence savu mě vadí dost. I když zatím byly ty mise velmi krátké.
@Cobot (07.05.2020 09:08): Há to hraji, ale mám rozehraných asi 50 her, jak mám novy pc. První mise proběhla v pohodě. Není to špatné zatím zjištuji, co a jak :). Vypadá to dobře, ale čekám na nějaké ale :)
@Filom3n (28.01.2020 08:08): Já hrál nějaký hodně starý díl a vypadal dobře A ted tohle. Zatím jsem projel krátky tutorial, kde tě učí pohyb a střílení.
Zatím problém nastal v tom, že, jak máš čísla pod fkama f1 f2 f3, tak nefungují. Musíš je v nastavení ručně přendat takže 3 je třeba š.
I když mám nadupaný pc, tak občas nějaké propady fps. Zkusím udělat i fotky.