No, žabožrúti majú takmer rovnaký počet obyvatelov ako VB (okolo 60 mil.), takže sa predajnosti hier vôbec nedivím. Skôr ma prekvapila tá veľká reklama.
Odfotené to nemám, fotila hlavne priatelka a tá len samú eifellovku, louvre, versailles, disneyland a podobne... :( máme ces 1 000 fotiek, ale žiadny Max Payne no :D ..škoda, že u nás herná kultúra nie je na takej úrovni. U nás sú stále hry považované za zábavu pre deti.
něco podobnýho jsem zažil před třemi roky v Anglii. Pořád jsem očumoval Double deckery s Reklamou na Fallout 3. Tady nic podobnýho není no...:))
Ako som bol teraz na pár dní v Paríži, tak po celom meste bolo množstvo velkých plagátov na Maxa Payna 3. Ma to prijemne prekvapilo :)
no hlavně je těžká jako prase! :D spolužačka, když ho měla v ruce (:D) a závěr přejel dopředu, tak to s ní tak škublo dopředu, že málem spadla! :D proto sou dobré Glocky, které diky svému materiálu jsou extrémě lehké, ovšem při střelbě to taky děsně skáče....takže české čezetky jsou kupodivu stejně nejlepčí :) což bych mi připomíná, že bych si měl obnovit 2 skupiny na zbrojáku :D to je otrava

EDIT: jinak náboje sou strašně velké a hlavně! stojí neskutečné penize! tohle je fakt vyloženě sváteční, s tím se na střelnici nechodí :)

@Bodkin (27.04.2012 13:13): jj ten týpek je dobrý magorr :D njn rusáci :)
@Walome (27.04.2012 09:52): ano je to cool :) jinak v reálu se nedá udržet ani jeden obouručně, natož z toho střílet, je to jen taková srandička, ne skutečná zbraň :) kdo z něj střílel, může potvrdit, zato 1911, to je jiná! :)
hmmmm mňam!!! :) - dva deagle v ruce to bylo moje, nejlepší kamarádi do bullettimu :P pistolky jsou prostě dycky nejlepší v každé hře, škoda, že se na ně tak kašle :/
@NateLogan (25.04.2012 11:17): Tak pak to nejsou cutscény, ne? Já tomu teda hovno rozumím.

Já to spíš myslel tak, že třeba v Zaklínači 2 mě vždycky vytrhly ze hry a vyloženě mi vadily. U Mass Effectu zase naopak, tam to má koule a jede to. A původní Max Payni byli taky fajn, tam to podtrhovalo tu filmovou atmosféru.
A 4 hodina cutscén... záleží na tom, jestli budou dobrý. Někdy cutscénu hru zabijou, někdy pozvednou... když jsem hrál jedničku, přál jsem si, aby tam těch cutscén bylo víc. Dneska bych si přál, aby tam spíš nacpali ten komiks...
@Cobot (24.04.2012 18:51): Nějakej čas je mezi námi ale i 64bitovej systém - jinak 32bit zvládne max 4GB RAM.... BF3 si taky paměť bere podle toho, kolik je jí dostupný - napřed mu u mě stačilo 4GB (bral 2GB) a teď když mám o čtyři víc si vezme klidně 5-6GB - holt novější hry to využít dokážou...
@tomi2k9 (24.04.2012 13:20): nejsem si úplně jistej ale mám pocit že je nějakej limit kolik RAM dokáže 32bit aplikace využít. Pokud to tak je tak je i 16GB nesmysl ale nevim.

Druhá věc je že Max bude port z konzolí. Možná to pojede pod nějakým emulátorem, aby to měli úplně bez práce :D. I emulovámí PS2 je dost náročný na výkon. A 35GB instalace je prasárna. Je úplně jedno jak jsou velký disky nebo jaký kdo má připojení k netu. A vemte si jak dlouho trvala instalce GTA IV. Tohle bude na celý odpoledne... Co takhle komprese? Aspoň by se využil výkon procesoru,

Dovedu pochopit že se jim s tim nechce dělat (viz. prodeje na PC atd...) ale když už něco dělám tak to dělám pořádně a nebo se na to rovnou vyseru. RDR neudělali do dneška a svět se taky nezbořil.
prý skoro 4h filmečků ve 3jce! to je buď blbost nebo ta hra bude mít 20h herní dobu :P ovšem to potom bude muset být příběh opravdu dobrý, no doufám v to!
Od té doby, kdy jsem zjistil, že v našich školních PC jsou čtyřjádrové Core i7 a 16 GB RAM, už mně toto číslo přijde uplně normální :D
@tomi2k9 (24.04.2012 13:20): Kdyby to bylo bez loadingů, bylo by to zajímavý.

Ono celkově dneska jsou loadingy většinou nějak "maskovaný" nebo udělaný tak, aby člověk nemusel čučet na nudnou nahrávací obrazovku.
@tomi2k9 (24.04.2012 13:14): Pujde, ale vim, ze kdysi (dneska uz ReadMe nectu), tam taky byl treba seznam podporovanych karet, ktery byl ukonceny jen high-endem, ktery v te dobe byl. Samozrejme to pak jelo i na novejsich kartach.