Vy kluci jste daleko tolerantnější, než jsem si myslel. Asi nejsem takový ME fanda, jak jsem si myslel. Nebo možná naopak, jsem až moc velký fan a ty chyby mi tam vadí o to víc.
@SilentWolf (02.09.2017 11:43):
No vidíš, mě osobně Eos naprosto sral.
Havarl mi přišel skvělý.
Voeld mě sral stejně jako Eos.. prostě další pouštní planeta, jen bílá a ne žlutá.
Kadara byla ok, jen mě sralo jak blízko všechno je tomu portu.
A Eladeen mě bavil i přesto, že to byla další poušť.

Celkově jsem si Havarl užil nejvíc.
@SilentWolf (02.09.2017 11:43): na havarlu jsem ještě pořádně nebyl, ale kadara a elaaden mě bavily moc. Eos a Voeld slabší, ale daly se. Angara mi přijdou trochu bezinvenční, ale na druhou stranu to zaměření vyloženě na ně a jejich dlouholetej konflikt s kettama mi sedne. Celkově je posádka méně charismatická než v trilogii, ale drack, peebee, jaal jsou v pohodě.
@SilentWolf (02.09.2017 11:43): je fakt, že orientace a dostupnost je zvláště na havarlu šílená....a nová rasa je slabá....fakt, že ten úplně první úžasny dojem ze změti a pestrosti světa/ras z původního ME , se tu nekoná
@Paul (02.09.2017 00:14): Mě docela bavil Eos, tehdy jsem to ještě obhajoval, ale zase mi to zničil Havarl a doufal jsem ve zlepšení na Voeldtu (páč já rád sníh). Takže... sakra... :D :D

Nevadí ti trochu ta nová rasa? Mě přijdou úplně hrozní - nedá se v nich orientovat, mají divné (až moc normální) hlasy, kde jsou ty doby božích voice actingů Mordina, Thanea, Legiona... a ta planeta je prostě malý plácek, kde se blbě orientuje.

To mě právě víc bavilo brázdit v Nomádu poušť.
@Paul (01.09.2017 18:39): Já hrál právě jen ten začátek a těžce mě to nebavilo ... v dnešní době už nemám moc čas a chuť čekat na to, že mě hra začne po pár hodinách teprve bavit ... ( a jestli vůbec )
@kuler91 (01.09.2017 18:10): Andromeda začíná dost blbě, Eos a Voeld jsou nic moc, ale pozdější planety jsou supr. Elaaden, Havarl a Kadara mě baví hodně. I příběhově je to tu v pohodě. Ty loyalty mise jsou kvalitou docela blízko těm v trilogii.
Ale jo, Liam neLiam, baví mě to víc než Horizon :/
Spousta nedostatků a prvků horších než v trilogii, ale ta Mass Effect atmosféra, fakt zábavný souboje a občas i velmi povedenej quest či dialog to hodně drží nad vodou.
@Shoggot (31.08.2017 13:27): no, nikdo z nich mě neirituje tolik jako Liam. Ani Peebee, resp. ta mi ani nevadí. Vetra a Drack jsou ok. Jaal je takovej Javik wannabee.

@pajmič (31.08.2017 13:25): já ho do akce ani neberu, takže o jeho prupovídky většinou naštěstí přicházim. Ale i to málo je hrozný. Je to fakt esence demence.
Liam je nejotravnější postava z celý ME série a lituju že ho nemůžu vyrazit z tempestu airlockem. That is all.
@Gordon (26.08.2017 21:37): ne, myslim to uprimne a vazne. Ale prosimte, ja tohle nemam zapotrebi, proste jsem takovej a rikam casto veci bez kudrlinek, chapu ze to nekoho muze srat, ale nemel by si to tak brat.

@Jab (26.08.2017 21:38): kdysi jsme mel za to ze mody jsou fajn vec, casem jsme od ty myslenky upustil a zjsitil ze kdyz to hraju bez modu tak mi to vubec nevadi a naopak sjme rad ze to hraju tak jak to vymysleli v Bethesde. Ale to levelovani vybaveni v Oblivionu je neco na co si vetsina lidi stezuje ze jim to kazi hru atd. A protoze s tim modem mam zkusenost z drivejska a vim ze je na to super doporucil sem ho redovi. Na konci jsme mu napsal obecne ze se to ale klidne muze vysrat pac to jde i bez toho. Muzes proste doporucit neco co nepouzivaz nedelas ale vis ze to zrovna dotycnemu muze sednout ale sam to vubec nemusis potrebovat.
Soudnosti mam dost, ale nekdy je treba pritvrdit aby treba nekdo zpozornel, u tebe se to povedlo dokonale:)
Je zvlastni ze s plno lidma se tady muzu normalne bavit, ale urcita skupina, ktera tady prudi kde koho, ma se mnou neustale nejakej problem..

@Charllize (26.08.2017 21:33): mě je fuk jak se tu prezentuješ, jen jsem tě upozornil že chovat se povýšeně a argumentovat iluzí či formou "já jsem ten chytřejší, mám víc nahráno, blabla", na tebe nevrhá pozitivum.

Tací jsou většinou považováni za trolly, idioty nebo egoisty.
@Charllize (26.08.2017 21:33): Hehe.

Čili když si napsal Redovi:
"...tohle chce omodovat, jinak to dost kazi hru." Tak si tím myslel, že on si to má omodovat, ale ty si hru raději zkazíš, páč... Wait... To mi nedává smysl. Tobě jo?

Tvůj příspěvek viz http://dbher.cz/hp269751

P. S. Jestli ti přijde, že tě teď argumentačně (legrační je, že s použitím tvých vlastních argumentů) rozebírám na součástky, tak ti to přijde správně. A gratuluji konečně k nabyté soudnosti. Pokud nic, tak vesele pokračuj.
@Charllize (26.08.2017 21:08): Nechci to tebe nějak rýpat, ale vytahovat pokaždý jak si starej a jakej si veterán už slyším snad podvacáté, už to klišé nechej simtě. Někdy to může vyznít i tak že jsou pro tebe ostatní podřadní "hráči"... (Ne, nejsou)
@Jab (26.08.2017 21:00): meles blbosti, a upravujes si to tak aby si ze mne delal debila, nastesti jsme uz dost starej na to abych tvoji mladickou nerozvaznost chapal a nezlobim se na tebe. I paul rika ze melu porad to samy dokola a nema to smysl :)

Ale ok, jeste si dam praci aby jsi to s tema modama pochopil a uz me stim dal neobtezoval. V prispevku na ktery jsi odkazoval jasne rikam ze dobou moderstvi jsem si uz prosel a modoval jsem od Morrowindu, tudiz jsem modoval i Oblivion ale potom jsem od toho postupne upoustel a uz jejich hry modovat nepotrebuju. Oblivion jsem v roce 2006 hral s modem co jsem doporucil redovi, protoze mi prislo ze by se mu to s nim mohlo hrat lip. Takze na tom ze uz nemoduju a nepotrebuju to se nemeni vubec nic, Chapes nebo ti to mam vytisknout a poslat postou?

Linie argumentace mozna ostatni drzi lepe nez ja, ale to proto ze jsou uzce zamereni, muj rozptyl je ponekud vetsi asi pres 7-8 ruznejch platforem, japonsky hry, hry na handheldy a tak dale. takze se mi ponekud hur drzi myslenka na neco na co ostatni muzou myslet 24/7 a svoje argumentace si do podrobna promyslet pri bloumani do blba:)
Zkus si se mnou nekdy zargumentovat na tema hyperdimension neptunia (budes vedet hovno), a seznas ze to co ja predvadim u tech lobotomickych her je jeste velmi dobre:)