Mary Skelter 2

12.07.2018
22.10.2019
13.01.2022

Druhý díl série Mary Skelter nás opět zavede do živého vězení příhodně pojmenovaném The Jail. To se živí lidmi uvězněnými za jeho zdmi, nicméně osudu se dá uniknout a o tom se přesvědčíte i vy se svou skupinou odvážných "Blood Maiden", což jsou dívky narozené již v době, kdy vězení pohltilo společnost včetně jejich těhotných matek, nyní známými jako "Marchens". Jak je asi z nastínění patrné, série se nese v lehce hororovém duchu, což však není jediná ojedinělost, neb série se také značně inspiruje v klasických pohádkách a není tak problém potkat třeba Karkulku nebo Rapunzel.

Hratelnost navazuje na svého předchůdce, tudíž stále jde o stylizovaný first-person krokovací dungeon s tahovými souboji. Hra opět nabízí několik unikátních postav s různými schopnostmi, což přijde vhod nejen při soubojích, ale také při řešení hádanek. Hra také nabízí několik novinek, především co se soubojů týče. Ačkoliv je v názvu číslovka 2, tak hra není pokračováním, nýbrž spíše alternativním příběhem Mary Skelter: Nightmares. První díl je navíc také součástí druhého dílu a můžete si tak projít obě příběhové alternativy.

Hra původně vyšla pro PlayStation 4 pouze v Asii. Na západ se dostala pro Nintendo Switch a PC.