Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Tennis

Mario Tennis 64

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > tenis *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.08.2000 N64
28.06.2010 Wii
09.07.2015 WiiU
Vývojáři:
Camelot Software Planning, Nintendo Software Technology (NST Corporation) (Wii verze)
Oficiální stránky:
https://www.nintendo.co.jp/n01/n64/softwar…
Mario Tennis je druhou tenisovou Mario hrou, navazující na Mario's Tennis na konzoli Virtual Boy. Hra byla úspěšná a dostalo se jí i pokračování na pozdější Nintendo platformy.

Vybrat hráčskou postavu si můžete z klasických postav z Mario světa, jako jsou: Mario, princezna Daisy, Wario, Donkey Kong a další. Poprvé v Mario sérii se objevuje Luigiho úhlavní nepřítel Wailuigi. Stejně jako u Mario Golf si můžete také importovat postavy ze stejnojmenné hry Mario Tennis na Game Boy Color. Hra nabízí spousty tenisových kurtů, a pokud hru opět propojíte s kapesním zařízením, tak máte ještě větší výběr.

Styl hry je odlišný od jiných tenisových her. Údery raketou se provádějí stisknutím jednoho z dvou tlačítek A/B, což udává rotaci míčku. Navíc můžete stisknout obě tlačítka v různém pořadí nebo udělat dvojklik. To všechno zapříčiní trochu jiné chování míčku. Při delším stisknutí zase určujete sílu úderu.

Hra nabízí rozličné herní mody, ke kterým patří ring shot, kde je vaším cílem trefovat se do zlatých obručí nad hřištěm nebo bomb tennis (jak název napovídá, místo míčku je bomba). Samozřejmostí je ale i klasický turnajový mód až pro čtyři hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.