Maniac Mansion Mania - Episode 1: Sibling Love

Maniac Mansion Mania - Episode 1: Geschwisterliebe

07.03.2005

freeware

Fanouškovská adventura navazující na klasiku Maniac Mansion a vlastní pokračování originální hry Maniac Mansion Deluxe. Maniac Mansion Mania tak položila základ komunitního projektu, na němž se dodnes podílí řada dalších nezávislých vývojářů a je tak německým protipólem podobného projektu Reality-on-The-Norm. Zakládající epizoda, stejně jako všechna další pokračování jsou plné absurdního humoru a dějových zápletek a všechny spojuje svět Maniac Mansion.

Sibling Love vás přenese do postavy fyzika Bernarda, který bydlí společně s bláznivou Britney a již od ní nečeká nic jiného, než další schválnost. Naposledy to už ale opravdu přehnala, kvůli ní zameškal Hawkingovu konferenci, která byla pro fyzika životně důležitá. Bernard tak chystá pro Britney skutečnou pomstu.

Hra je kromě němčiny dostupná i v angličtině.

Tuto sérii si chci zahrát už dlouho. Díky neúnavné práci uživatele jazz1 (tímto velice děkuji) a kolonce Doporučujeme na hlavní stránce jsem tak konečně učinil. Na komentář to není tak píšu alespoň do diskuze. Odehrál jsem zatím prvních 5 epizod a mohu to jen doporučit. Jsou tam sice slabší místa, ale je to zábavné a přímo z toho čiší nostalgie. I přes permanentní používání německého slovníku (některé epizody jsou jen v němčině) šlo o skvělý zážitek.