Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@FildasCZ (17.04.2013 18:53): S něčím takovým bych se už z principu neobtěžoval a zahrál si rovnou něco jiné. =) Jednoduší bude tam mrsknout cheat, ty jsem nikdy nepoužíval, a tak ani tato varianta se mi nelíbí. Kupovat další datadisky už asi nebudu, jak jsem původně zamýšlel.
Jeste zjistit u jakeho patche to bylo ok :) ..A pak uz jen warez a dopatchovat to a uzit si hrani
@KRoman47 (17.04.2013 14:38): Ono se zdá (čti s Psyxem jsme to vydedukovali nad našimi rozmazanými vzpomínkami), že to původně bylo příliš lehké a v patchích došlo k nějakému nerfování atp až to trochu víc přepískli a už to tak nechali.

Ale hlavní potíž je v tom, že všichni hrdinové jsou docela dost pitomí.
S tou obtížností si dělají prdel? Během 10min hraní naběhne drak, ok toho dostanu, hned na to vlkodlak, než zničím chajdu, tak hned další vlkodlak, hned další drak a k tomu dva elementálové. By mě zajímalo, který dement ty mise vymýšlel, ale jedno je jasné, to si můžou strčit někam. Totálně tím zničili celou hru, z původního nadšení zůstala jen frustrace a znechucení.
Pěknej to výběr. I ten Two Worlds 2 u Levelu je lákavej, ale 250 kč je na můj vkus trochu hodně.
Buď ty patche dost přitvrdily, nebo jsi měl štěstí, nebo jsi hardkór mazák.

Já občas z té AI(diocy) už jen pláču. Podařilo se mi ale najít pár modů, kde to napravují a přibližují prvnímu dílu (ze kterého jsem hrál jen demo a přišlo mi dost těžké), ale má nedůvěra k modům mi to ještě nedovolila nainstalovat.
Sakrblé, jak to tak vypadá, jsem tu asi jediný komu ty mise připadají poměrně lehké. Ta zmíněná mapa je pokud vím samostatný scénář, tam je snad ta obtížnost nastavená na střední. V plné verzi se najde pár snazších map, ale připrav se, že bude i hůř.
Nevím,hrál jsem demo a hra semi hodně líbí ale zdá se mi to dot obtížné.Přemýšlel jsem že si ji koupím ale ta obtížnost mi připadá docela vysoká.Nejsem si jistý jestli ta mise v tom demu nebyla nějaká těžší nebo jestli jsou takové všechny.Název mapy byl:
battle fo surival on the plains
Jo, mágy taky nemám rád, v téhle misi by měli proti úvodnímu tlaku stačit 2xlukostřelci, válečníci a několik strážných věží. Dobré je budovy rozprostřít dál od sebe, pak ty potvoráci neútočí v takových hejnech.

Edit: Tak změna, ten začátek se dá uhrát docela v pohodě. Stačí postavit magickou guildu a ke dvoum z těch nejbližších hnízd (na dostřel) postavit magickou věž. Jediná věž si dokáže poradit se všema potvorama z toho hnízda i s hnízdem samotným.
Psyx: Co jsi používal proti těm létajícím magickým ještěrkám? Rangeři je dávají horko těžko a mágové si ani neškrtnou. (Pokouším se o ten feast).
Nic extra. Dal jsem rychle stavět vše zaráz - cleričky, rangery, market a ke každé stoce věžičku, která to celé tankovala - i při stavění. Pak jsem nabral hrdiny do plného stavu a nechal všechna doupata valit zvířenu a hrdiny levelovat. Kolem 6 lvlu jsem začal ty doupata pomalu likvidovat a už nebyl problém.
Psyx: Krysák hotov a teď jdu na draka, tedy na Royal feat.

Garion: Princip je velmi dobrý, jen by to chtělo trochu upravit, aby to nebylo tak těžké kvůli chybám hry. Lepší a odhodlanější AI by neuškodilo, ale tak to nádherně simuluje vysokolevelového hrdinu, který se o nějaké vlky vůbec nezajímá a za co není odměna 2000 zlata nebo pořádný balík XP tak ho to nezajímá. Začínám ty RPG brát z jiného hlediska. :-D
Ja teda nedavno zkousel hrat zase puvodni Majesty a ty skoky mezi misemi ruzne obtiznosti se mi tam zdaly docela velky (obzvlast mezi nejakou tou normal a advanced, na normal a niz jsem dal prakticky vsechny na prvni pokus, ale advanced a vys jsem nedal zadnou ani na vic pokusu, tak jsem s tim zase seknul :), ale jinak dobra hra, ten princip mi prijde docela svezi a zajimavy).
Aha, já plnil mise v jiném pořadí. Plášť získáš v misi Royal Feat. Ale určitě to půjde splnit i bez pláště.
Oba datadisky a poslední patch. Jo, zkoušel jsem to znova a znova a jednou se podařilo, že se těch krys narodilo míň a nesežraly mi rozestavěné budovy.

Artefakt regenerace? Tím myslíš ten regenerující náhrdelník z tržiště?
Bodkin: Záleží na tom jestli hraješ s datadiskem nebo ne a jestli máš zaškrtlé náhodné doupata monster. Základní Majesty je celkem lehké, to až mise v Kingmakeru jsou náročnější.

Edit: Tak jsem na tu misi kouknul, a je pravda, že ten začátek je docela pernej. Můj postup: Postavit válečníky, lučištníky a dvě strážné věže, pak tržiště a kleriky. Potom se hra krásně stabilizovala. Důležité je stavět budovy postupně, rychleji se dokončí a stejně je většina vesničanů zaměstnaná opravami dalších budov. Nezapomeň používat artefakt regenerace, kterej zpočátku dost pomůže, než si hrdinové nakoupí dost healovacích flašek.
Fuck. Je to jen mnou, nebo některé ty advanced mise jsou už pěkně tuhé. Například ten krysí král?
Na GamersGate mají Majesty + 2 datadisky v akci. Celkem za nějakých 11 eur. ---> http://www.gamersgate.com/all?q=majesty2

Musím říci, že je to docela zábavné, líbí se mi to nepřímé ovládání (i když u gardistů bych neopovrhl přímím ovládáním na území městečka. Nebo alespoň zněkolikánásobením stráží. Přes towery je to celkem drahé).

Každopádně už vím, od koho odrvali pro Be a King tu základní myšlenku a ještě více ji zjednodušili. Takže pokud se vám be a king líbilo, tohle je velmi podobné, ale mnohem lepší. Tak.