Příjemná oddechová strategie držící se svého předchůdce jako klíště, jestli bylo první Majesty fantasy jako řemen, tak dvojka je arcifantasy. K mé spokojenosti zůstaly herní principy téměř nezměněné a grafika kouzelná. Správa království, hrdinové a jejich dobrodružství pořád dokáží výsostně zabavit. A to nemluvím o všudypřítomném humoru. Bohužel hře schází znovuhratelnost jakou měl předchozí díl, náhodně generovaného obsahu v misích minimum a chybí volný mód. AI občas zazlobí a hrdinové se dokážou chytnout do smyčky (jdu pro odměnu, jééé ona tam je silná potvora, zdrhám, uf utekl jsem, tak jdu pro odměnu, jééé ona tam je silná potvora...), ale vzhledem k lehké obtížnosti nic zásadního. Úkoly pestrostí neohromí, tak mě nic nenutilo zkoušet různé strategie. Cechů od minule mírně ubylo a bohužel to odskákal i můj nejoblíbenější hrdina, okrumpáčovaný Warrior of Discord. Podobným osvačením trpí i průměrný multiplayer, pouze pár map a absence jakýchkoliv nastavení moc zábavy nepřidá.

Spíš doporučím první Majesty, ale pokud máte z 2D grafiky mdloby, s dvojkou chybu neuděláte.