Nijak extra zabugovaný to není. Maximálně se občas stane, že se třeba některej z bossů odpálí mimo obrazovku a člověk vyhraje fight bez boje, ale jinak je to v pohodě. Navíc to v jednom z posledních patchů hodně zjednodušili tím, že se hra už savuje na checkpointech a hráč má k dispozici jedno oživení.
Karasman - Hned po vyjití možná... Když jsem to hrál já, neměl jsem s bugama problémy...
Za ty prachy bych to bral, při free víkendu jsem to zkusil a vypadalo to opravdu zajímavě, ale ta optimalizace! Normálně většinu her, včetně Crysis Warhead, hraji poslední roky na notesu a Magicka mi jela pěkně zpomaleně a občas i trhaně.
Žádný změny jsem si nevšiml, akorát mi v menu přibyl zamčenej odkaz na The Stars Are Left DLC, který jsem (zatím) nekoupil. Podle mě se všem stáhlo celý DLC a koupí se jenom odemkne.

Ten engine update už byl podle mě před nedávným free weekendem, kdy přidali oživovací a pěkně otravnou vílu do singlu, ukládání checkpointů i po ukončení hry a údajně nějak zlepšili výkon.

No hlavně steam stahuje aktualizaci a píše se tu něco o vylepšeném game enginu, může to někdo testnout?
Chybělo tam pár souborů, takže se to muselo dotáhnout.

BTW - ani nevím kdy se to stalo, ale přibylo pěkných pár oblečků. Reservoir wizard není zlý, ale je tam i spacemarine powerarmor is bolterem :-D
Restartuj Steam, případně změň výchozí server pro download. Většinou to pomůže.
"This game is currently unavailable."

Je to jen u mě, nebo je to hromadnější?
Karasman: Dohral jsem to pomerne bez problemu v jednom (mam dojem, ze asi dva bossove nebyli az tak jednodusi) a spadlo mi to zhruba jednou, asi to mate nejaky rozbity :)
Koupil jsem to nedavno v akci na Steamu. Pekelná obtížnost mi až tak nevadí, hrajeme většinou ve třech, což se dá, ale sere mě ta neskutečná zabugovanost. Každou chvíli to někomu spadne do Widlí a pak už se nejde joinout a musí se celá kapitola restartnout. Jako nechápu, jak u takovýhle hry, kde se nesbírají expy ani předměty (těch pár staffů nepočítám), není implementovaný připojení do probíhající hry.
Nemam to z GG, ale rekl bych, ze na 90% ano (jinde jsem primy nakup nevidel).
Nakonec jsem koupil ten čtyřpack. Jedna kopie je samozřejmě moje, jednu si vezme Zdendin, zbylé dvě jsou volné. Jo a je to pouze základní verze bez přídavných DLC.
kurcatovium: A je to za ten komplet pack? A nejspíš už to nepůjde za tu cenu, když se změnila nabídka.
Magicka bola velkááá zábava, pravdaže sa to musí hrať v co-ope. Inak od toho ruky preč.
Nemá někdo během následujících 4 hodin trochu času, ať můžeme splnit ten summer camp achievement? Stačí hodit versus, štíty proti vodě a házet na střídačku rain a nullify (pokud to tak jde)...
Opravdu je to tak dobré jak se píše, tedy bude mě to bavit? Když je ta akce na ten pack?
Tak mám Vietnam, dnes můžeme zahrát a zkusit dát ten achievement třeba od 20:00. Od sedmi je sice nový slevový den, ale tyhle slevové achievementy se dají plnit i zpětně.
Garret: Ja si to myslim, proto jsem si myslel, ze i ten Vietnam uz je zdarma.
ugraugra: Sorry, nejak jsem potom usnul :)

EDIT: Tak jsem ted zkousel Versus a on ten achievement asi nebude tak lehkej vzhledem k tomu, ze rain ani blizzard za hru vubec jako kouzlo nemusi padnout.
Nezkusíme zítra pokořit achievment Swedish Summer (Experience Rain and/or Blizzard 20 times during one Versus match to unlock a much needed treat)? Technicky vzato by stačilo asi dokola kouzlit bouři a nullify (pokud je získáme) :-)
V tom případě... je to znamení. Osud. Máš jít ted pařit coop. Se mnou a Artem.
Mam to tam listnute jako owned (spolu s Caverns, Forum Registration Key a Wizard's Survival Kit), ovsem nejsem si vedom nakupu ani jednoho DLC.

EDIT: A koukal jsem do vypisu PayPalu a az donedavna Steam nepsal, za co platba je (jen nejaky ID), takze ani nedohledam, co vsechno jsem tehdy s Magickou koupil.
Huh? To je blbost ne? Klikni si pravym ve hrách na Magicku a koukni na View DLC jestli tam ten vietnam máš.
A neni ted Vietnam zadarmo? Ja zkousel challenge a ta Vietnam mapa se mi normalne pustila.
Minimálně ten Vietnam. Ty ostatní mapky jen pokud tě to bude opravdu bavit a budeš si chtít s někým zabíjet v aréně.
Které DLC stojí za to koupit? Právě je akce na steamu a přemýšlím jestli vzít jen základ nebo i nějaké to dlc, případně celý magicka complete pack...
Ted jsem mluvil s Artem a začátek budeme muset posunout na 20:30. Ale už tak ve 20:20 se nalogujte do hry, možná přijde dřív :)