ugraugra: Ne ne, ten posledni je docela v pohode. Uz nevim presne cislo, ztratil jsem se nekde kolem 10. levelu, kde byly 2-3 levely nejak hodne kratke a tedy hodne po sobe.
Tak nejtezsi uroven (pro jednoho hrace) je urcite ta, ve ktere se Bodkin zaseknul.
No, já si kvůli Divinity 2 nainstaloval na jiný disk stará dobrá XPčka (Steam je na dalším disku)... A zkusil Magicku, jestli nepoběží plynuleji. Ona pro jistotu neběží vůbec :)
Co musí člověk nainstalovat, aby tahle hra fungovala?

Mám WinXP sp2, drivery grafiky, zvukovky a desky, Win Installer 3.něco, DX9.0c, .net4, .net co instaluje steam a XLNA taktéž od Steamu. Toť, vše v celém OS :). A hra nefunguje.
Dnes s tím počítám. Rád bych dohrál adventure a začal nějaký survival mod :)
Garion: Ne, už jsme v devítce a nebýt technických komplikací coopu, tak už to máme dávno dohrané. Sakra, nechápu jak tuhle hru někdo může hrát v singlu, když v coopu je to TAKOVA prdel :)
Teď jsme to jen tak zkusili s foxterem a problém přetrvává. Musíme počkat až opadne TF mánie a pak si možná zahrajeme.
Mám dojem že v neděli večer je traffic ještě vyšší, takže bych řekl že to zase nepojede :/
Sorry, včera jsem koncertoval. Dostali jste se někam dál? Zahrál bych dnes, jestli máte ještě náladu.
Co sem hrál demo, tak to vypadalo velice slibně. Jen sem vždy chcípl hned v tý první vesnici a dál už sem se nedostal. :D
Já vytuhnul u trpaslíků a od té doby se k tomu nemůžu... vrátit. Sere mě to.
Nate- Co to zkusit dnes večer, tak v 8, v půl 9? Koupil jsem to Artovi, takže budeme minimálně 3 jestli se ještě někdo nepřidá.
Kdyby se někdo někdy chystal na coop, tak řekněte, na tuhle hru jsem v podstatě ještě ani nesáhl :)
Dají ti Steam kód, ale musíš se u nich zaregistrovat. Jak to je s klientem nevím, to musí říct montana.
3 éčka je dobrá cena, do toho bych šel. Předpokládám že si nemusim stahovat toho jejich klienta a můžu si to hodit na steam?
Video perfektní jen už to chce nějakou pořádnou akci na Steamu na Magicku+DLC.
Jojo, tohle je fakt pecka. Taky nelituju, že jsem to koupil. Škoda, že hodně lidí na to zanevřelo, kvůli recenzím, který mluvily skoro všude o velké zabugovanosti. To už je v podstatě pryč. Po výplatě koupím Vietnam a bude se pokračovat :-)