Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Magic Carpet 2: The Netherworlds

1995
85
24 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Zhostíte se role učně starého mistra, který zemřel při vyvolání kouzla a vaším úkolem je zabránit dobyvateli Vissiluthovi dobýt svět živých.

Pokračování populární hry Magic Carpet nedoznalo příliš velkých změn. Opět létáte na svém koberci a likvidujete hordy příšer, z nichž máte manu na stavbu svého hradu, v kterém spočívá vaše síla a síla ostatních mágů. K dispozici máte kouzla od fireballů, přes meteory až po vyvolávání sopek, včelích rojů a zemětřesení. Opět se podíváte do slunečných exteriérů, zpustošených zemí i do podzemí plného lávy, proti vám budou stát jak nepřátelští kouzelníci na kobercích, tak armády nemrtvých, gigantické housenky, včely a jiná monstra.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
Skvělá záležitost, tehdy výborná grafika se svým kouzlem. Spousta kouzel, spousta nepřátel k likvidaci a to vše viděno z tepla vašeho věrného létajícího teppichu. Nikdy nezapomenu na ty bitky s ostatními mágy o hordy many válející se po bitvě s nepřáteli, na útoky, kdy jsem metal meteory na protivníkův hrad jak o život, kdy jsem kouzlil sopku a zemětřesení, které změnilo zem k nepoznání, po pořádném útoku všude spousta many na přebarvení, balony lítaly jak zběsilý. Skutečně důstojné pokračování jedničky, řadím mezi jedny z nejoriginálnějších her.

Pro: kouzla, neustálá akce, nepřátelé, koncept hradů, grafika

Proti: nenapadá mě nic, možná občas zmatená kamera

+5