sevencreature: Já tolik čistokrevnej Čech nejsem, takže mi to moc srdce nedrásá, protože lepší česká hra, než Brány Xedadlu, neexistuje. :)
No Vietconga jsem hrál, ale dvojku bych si taky chtěl zkusit. Jenom nevím jestli by mě to mohlo bavit hodně, když indian říká, že ho zklamal.
pro sevencreature: ano jsme pysnej na to ze je Mafia ceska a nestydim se ze sem ji dal 100%....ta hra me proste chytla za srdce :-). Ale ze bych hodnotil vsechno cesky stovkou to ne....treba Vietcong 2 je pro me veliky zklamani
PvT: Ale kuš, to nevíš, že kdo nedává 100% Mafii, není Čech? :-D
pro PvT: aa pan je taky spisovatel :-D..... a ty si dohral Mafii az ted ?
Indian: Já jsem to sem nepsal taky proto, abych svým názorem někoho nadzvedával ze židle, jenom jsem to nechtěl psát jako komentář, protože na něj to je moc krátké. Takže jakékoliv reakce na mě jsou docela zbytečné :)
pro PvT: ano kazdej na to muze mit jiny pohled....nekoho nadchla, nekoho nechala chladnym...tot otazka vkusu :-)
Po první dohrání jsem Mafii končil s pocitem: "Hmm, není to špatný, ale co dál?" Je to jen jedna veliká nafouknutá bublina, ze které Češi dělají víc, než si zaslouží, žádná herní revoluce se nekonala.
Já jsem ke svým dohraným hrám taky nepsal nic, co by vypadalo jako objevení Ameriky, byl to holt můj názor, který se mohl podobat stovce dalším a ta další stovka ho měla právo odsoudit.
pro Pivo tak vis co je to moje prvni komentar snad v zivote tak se nediv ze to dopadlo tak jak to dopadlo a jak rikas co vic k mafii rict
No o mafii už víme asi vše, takže tady stačí stručný koment. Ty chyby mi nějak nevadí, i když vím, že tam jsou nějaké. U jiných her si ale počtu delší komentář, záleží na hře.
co se jeste da rict novyho o Mafii ?? :-) Kazdej ma svuj styl komentovani a notne to nemusi byt tak ze vypise uplne vsechny klady a zapory, roztahne to na celou stranku a podobny veci. Takovy komentare me nebavi cist.....chci strucny a jasny komentar a ne esej. Sice ja treba nepisu kratasy, ale aspon si clovek u to nemusi scrolovat stranku :-)
AiMLEzZz: právě, generické komentáře k Mafii už skoro nečtu (vyjma případných prověřených uživatelů), jsou všechny úplně stejné; tedy tento vybočuje tím pravopisem, pravda :-).
Spíš jde o to, že akorát říká to, co bylo už 1000x řečeno, tzn. je to uplně zbytečný komentář.
Zajímalo by mě kolik návrhů, jak vyjde druhý díl se tu hned objeví. Já si myslím, že u mě nemá smysl návrh dávat, stejně by neuspěl.
pro Caelos: jo zni to rozumne, ale prece nebudu kupovat casopis jenom kvuli plakatu, zas tolik ho nepotrebuju navic bych to financne neutahl :-).
Proto kupuju oba a dohromady mi dávají vše co potřebuju, protože každému z těch časáků něco z toho druhého chybí.
pro Caelos: vidis a skoro to samy si myslim ja o Score Live, holt kazdej ma jinej vkus. Zase ale musim uznat, ze skore ma u me plus s plakatama :-)..kdybych si ho kupoval urcite bych se za nektery nestydel a dal si je na zed..maji je opravdu kvalitni a vetsinou s pro me zajimavym tematem.
Indoš: Proč ne? Já čtu oba a Level se mi teda čte o trochu hůř. Ale zase jsou v něm obsáhlé články a ty ve Score nejsou. Na druhou stranu, Level tv (tak nějak) je teda dost trapná, jejich "humor" je tak pro desetileté děti.
Plné hry:Sins of a Solar Empire,Agon:Lost Sword of Toledo,Hollywood Pictures 2 a Stalin Subway
HeEeY yAkO wOoOe To VyYsChLo DnEsKa? XDXD LOL(v písmu dnešních puberťáků) Přibalili k tomu ten Sins of solar empire? Jinak už na ně fakt seru, páč slibujou a nikdy jim to nevyjde.
pro misadlouhy: nechapu jak to muzes cist, ale kazdyho vec :-) neberu ti to :-)
tak co máte score? Já jo a preview je libový :) abych mluvil řečí teenagerů .)... fakt vymazlený .) Nových informací poskrovnu ale hezky se čte..
Reportáž z 2K včetně první HD ingame footage.Nepochybuju, že to bude skvělá hra a to i technologicky, ale ten žlutej taxík zjevující se ze vzduchu - nic moc : ).
Indian: Já řekl, že se "snaží" být... Ale to je fuk, prostě mi vzhledy obou časopisů přijdou extrémně nesystematické, přeplácané, nehezké a neefektivní. Asi věc vkusu, já měl totiž stejnak radši starší výtisky (odhadem 50-100).
pro NateLogan: me neprijde, ze by LEVEL byl nejak uber-cool :-)....znam spoustu pubertaku co na nej plivou spinu jenom proto, ye neni jak rikas cool. Misto toho bezmezne vychvalujou Score, ale kazdyho vec co kupuje...je muj nazor :-)
Mě se zase zdá, že oba časáky se zbytečně snaží být uber-cool, v tom jejich přeplácané vzhledu aby se čert vyznal. Jinak souhlas, GameStar mi také přišel nejsympatičtější (cenou, většina recenzí, video-recenze...).
Mě se redakce Gamestaru zdála hodně sympatická a měli dobrou přílohu v podobě dobře komentovaných videí. To bylo nej. plus. Jinak teď zatím jenom level. Občas láká score, ale nemám žádný výtisk.
pro pipboy: GameStar sem obcas kupoval taky...ten mi nevadil :-) Holt musel nekdo skoncit, tri velky herni casopisy na nasi republiku je asi moc...namlatili si i ostatni ( treba Doupe ), ale proc zrovna Gamestar nechapu.
Indian: jako ze by te nekdo mohl hazet do tejneho pytle s lidma kterym se to libi? :)

sice je to totalne OT, ale nejlepsi casopis byl pro me sveho casu GameStar, alespon do cisla 30. Ve 31 doslo k silenym zmenam pak uz bylo jen otazkou casu kdy zkape...
to ja kupuju pouze LEVEL...jo mozna drivna 1.stupni zakladni skoly sem ulitaval na Score, ale ta doba je nastesti pryc :-). Nesedne mi u nich celkovy design casopisu, zpusob jak jsou psany clanky a jejich ,,humor,,...kdykoliv kdyz se treba kouknu na jejich Score Live tak se citim nejak divne :-)
no pravidelne jsem je nekupoval no, takze kdyz jsem videl ze je tam naka dobra plna hra, tak jsem ho vetsinou koupil a ten casopis jsem bral jako takovy pekny bonus a hlavne nekdy vyjdou i ty hry levnejs s tema casakama, takze to hlavne kvuli nim kupuju no, sice si take rad nekdy radsi prectu recenzi v casopise nez na netu, ale abych si ho kvuli tomu musel kupovat to zas ne, primarne beru hlavne kvuli hram. I kdyz driv jsem to bral tak nejak pravidelne at tam byla hra jakakoliv, protoze v tehdejsich dobach(tak kolem toho roku 1996-98) jsem mel docela pomaly internet a cekat pul hodiny na nacteni stranky by se mi asi nechtelo.
papirovy casopisy budou mit vzdycky svoje nezapomenutelny kouzlo..to mi nikdo nevymluvi a radsi si nektery veci prectu v casopise nez na netu :-)

pro isair: ty si si kupoval caopis jenom podle plny hry ??