To ja mel vzdycky driv tak nak radsi score, tam vzdycky davali takovy smazby jako qfg s cestinou :D atd..., ale ted uz nekolik let mi prijde to score takovy blby a take jsem presedlal na level. I kdyz v soucasne dobe nekupuju ani jeden takovejhle casopis(radsi si vzdy stejne koupim krabicovku a recenze prectu na netu:)), takze mi je to celkem jedno.
no jo Score si chce zase splhnout a kdyz uz maji spatnej casak at si je lidi koupi kvuli hre :-)....ale me si neziskaji, ja sem vernej ctenar LEVELu :-)
Vietconga mam i s datadiskem ale Hiddena 2 i ted prakticky s nesehnatelnym datadsikem bych bral 100%... Arma je slabsi odvarek Flashopinta ktery byl taktez i s datadiskem uz u Score a kdysik davno u levelu ale s problemy...
Jo, ale mohli by tam dát verzi 1.0, já mám jen Kolekci Klasiky a na ní nejde spoustu módů.
Jinak ten rozhovor je tady a ten maník je Jarek Kolář, hlavní gameplay designér hry (a před tím třeba Vietcongu).

Přesně z těch důvodů, které tam zmiňuje, nepovažuju ten auto-heal za špatnou věc. Zvlášť v tom provedení, které nakonec zvolili.
ve videu na hrej! manik rika ze autoheal sice jo, ale s kazdym tim healem klesne jeho maximum. coz zni zajimave.

Taky me zaujalo jak manik rika ze nechteji mit v misich hafo neptratel ze to neni realtisticke, ale me treba v tamtom videu v tomhle smeru prisel divny ten usek ze strechy kde machrovali s cover systemem, kde jich za prve bylo cekem dost, za druhe jestli to dobre chapu je to po tom vybuchu v kancelari, tam mi vrta hlavou jak se jich tam tolik dostalo tak rychle a co proboha delaji na strese, ale tak treba to bude mit ve hre duvod :)
pro hex: jestli myslis tim, ze tam nevidim zadny chyby ?? Ale vidim jen vim, ze se koukam na nedodelanou hru a jeste k tomu z konzoli a taky to tak beru :-)
pro Hoonza: nechces si pockat az si to zahrajes osobne dodelanou verzi ?!
Teda s automatickým uzdravováním mě pěkně nasrali. Nechtějí tam rovnou dát i autopilota do auta a autoaim? omg...
Nate: Vždyť to je to nejlepší.. Očekávej to nejhorší, pak budeš jen mile překvapen místo Očekávej to nejlepší a pak buď nasranej...
Neboj, v pondělí končí embargo pro všechna media co se zúčastnila předváděčky, takže si budeš moct spravit chuť a přečíst spoustu pozitivní dojmů.
podle poslednich prispevku si zacinam myslet, ze uz kazdej vi jak hra bude vypadat ve finale :-D...nektery prispevky me fakt rozesmivaji :-)
Čas 4:20 až 4:33..tam střílí z okýnka Vito Scaletta" ? hlavní hrdina.V tu chvíli jak se ta postavička vysune ven,tak sem se dosti zasmál :D přišlo mě to směšný..najednou lup"a byl venku..:D
Na mě to celé působí tak hrozně plasticky, podobně jako na mě působil Godfather. A ta konzolovost, to je opravdu hnus (a teď je mi jedno jestli jde o Mafii, Just Cause nebo cokoliv jinýho).
Celkem pěkné video, ale myslím že mafia 2 asi už nebude taková pecka ve své době jako jednička byla kdysi. Můj názor, ale asi se pletu, už má docela dobré jméno.
Teda v tom novějším videu je ten LoD vidět fakt hodně.Snad to takhle hnusný nebude i na PC, nic mě nedokáže vytrhnout ze hry tolik jako auta měnící se z krabic na auta a lidi zjevující se pár metrů přede mnou : /.Ani v GTA4 to nebylo takhle hrozný.Zbytek videa slušnej, přestřelky vypadaj dobře.
Z gamespotu bylo to video stažený hodně rychle, takže se tam komentuje jen hypovací preview. Jinde ve "světě" se nad kvalitami na videu zaznamenaného taky pozastavují.

Jinak nejlepší sou ty češi, co si stěžujou na češství jiných čechů. Jestli si maďar tak sorry.
pro misadlouhy: ja na to video nehazim spinu a to si myslim, ze se cech jak poleno :-D....jenom rikam co se mi nelibi a moc toho teda neni.
když čtete komentáře čechů (třeba na fanstránkách), tak plivaj na to video špínu... když čtete komentáře třeba na gamespotu, tak jsou nadšený. Kde je rozdíl? Rozdíl je v tom, že češi se arogantně domnívají, že o té hře ví nejvíc a že patří nejvíc jim a že snědli všechnu moudrost a musí být po jejich a musí všechno do detailu rozebrat a zkritizovat. Naopak zahraniční fanoušci se těší :-). Myslím že tuhle českou vlastnost - kritizovat a vědět nejvíc - měl Černý nějak zapracovat do Entropy protože vystihuje české rozumbrady na 100% :-).
pro NateLogan: je to skoda, ze uprednostnuji primarne konzole..chtel bych aby si to rozvrhli tak, ze se budou soustredit na vsechny verze stejne a ne nejaky nadrzovani
pro pipboy: jasne je videt, ze je pro ne vyvoj na konzole primarnejsi...rad bych se mylil ale pripada mi to tak
bo kdyz je kamera pri zataceni vuci autu v uplne stjny pozici nevypada to dobre.

jo to mireni bylo fest konzolovy :)
U auto-healu by to chtělo nějaký kompromis (zvlášť u Mafie), například jako v Riddickovi nebo třeba systém z The Getaway (asi trochu přepracovaný, ale něco na ten způsob).

Každopádně uvidíme, jak to dopadne.

BTW nějak nechápu, proč u aut má third person kamera vždy nějaké zpožnění oproti autu. To akorát dezorientuje a hůře se zvládají enchtěné smyky (proto v závodních hrách je mým favoritem pohled z kokpitu nebo nárazníku).
Abych byl uprimny tak video se mi libi hodne...na to ze to sou jestli se nemylim uplne prvni gameplay zabery chapal bych nektery nedostatky. Pocitam s tim, ze se jeste na hre bude par mesicu pracovat takze plivani a odsuzovani bych si nechal az na finalni verzi. A taky mi prislo, ze zabery jsou s konzolovy verze, protoze to mireni pri strilecich sekvencich mi prislo takovy konzolovy :-). Inu ja sem zatim spokojen a je dobre, ze aspon neco uvolnily k zkouknuti.

A k automatickymu uzdravovani vyhrady vesmes nemam...pokud bude hra pri soubojich narocna na hracovo postreh a mozek myslim si ze to ani nepostrehneme :-)
pěkný :). Líbí se mi že hlavní hrdina jde - to neustále zapnuté běhání zabíjí hry. Arkádovější řízení mi nevadí, pokud to není moc přehnané. Jedna až dvě rány do těla, a nepřítel zemře - tak to má být, žádné vyprazdňování zásobníků do nepřítele který se přesto dál hýbe - v tomhle Mafii dávám palec nahoru. Z videa mám pocit že hra bude dobrá. Těším se
Působí to na mě dost rozporuplně... ovládání aut je hrozný, někdo tu opisoval od Rockstaru, jen aby to bylo víc user-friendly, na druhou stranu ty akční pasáže se mi hodně líbí (kromě auto-healu... tento systém se do takové hry nehodí).

Každopádně asi můžu zapomenout na nějakou hardcore akci, jako byla ve své době Mafia.. občas byla fakt hodně těžká... ale tohle mi fakt přijde jako hra pro masy pohodlných lidí..
Prekonat jednicku? DE1 byla Spectorem vymazlena hra, dokud to budou delat jenom pro penize, tak z toho vznikne maximalne nadprumerna strilecka s prvky (zde doplnte libovolny PR zvasty)...

u Mafie 2 to vypadalo, ze fakt bude vymazlena do posledniho detailu, ale po tom videu se trochu bojim. Ac tedy IS si na tom nechali dat zalezet... tady uvidime az pri vydani.

PS: opet steam-overlay...
V Mafii autoheal ještě přežiju, ale třeba v takovým Deus Ex 3 je to zvěrstvo co tam nemá co dělat : /.
No ono tam je auto-heal hlavně proto, že to teď všichni vývojáři áčkových titulů do svých her sypou a lékarničky berou za zastarelé. Ale u nějakých her by tohle neměly měnit a byl bych o dost radši kdyby tam zůstaly lékárky, aspoň by to bylo těžší a horší chyba v průběhu mise/odebrání velé části zdraví by například vadila k dokončení mise/respektive těžšímu dokončení. Auto-heal šechno tak trochu zjednodušuje, škoda :-/
Mně auto-heal vyhovuje víc než lékárničky a myslím, že to prospívá tempu hry (když se to dobře udělá - např. Call of Duty 4).

Stejně tak chci přežít několik zásahů, protože se chci bavit a ne neustále loadovat.

Jinak video je parádní, s kamerou bych si zatím nelámal hlavu, vypadalo to, že s tím hýbou všelijak pro účely videa.