Jaký jste zkoušeli mody? Já byl dost nadšenej z UDD. Akorát bych ho rád zkombinoval s Widescreen Fixem což nejde, protože to oboje se nastavuje ve stejných souborech navíc nějakou šílenou úpravou v hexaeditoru nebo co.
Mně se smazal profil když jsem tam cpal modifikace a zase je odcpával :)
@Matthias (20.07.2012 17:29): Mě se něco podobného stalo u H&D 2 (taky hra od Illusion Softworks), zmizel mi ve hře profil poté, co proběhla aktualizace Windowsu...

Nebo mě ještě napadá - nepoužil si třeba nějaký program na čištění disku? Já třeba co používám CCleaner, tak ten mi vždycky smaže save do hry Machinarium :-)
To je dost divný, Mafii jsem hrál i různý portable z externích HDD apod. a nikdy mi nic nezmizelo. Za to v Gridu mi zmizely savy. Dvakrát :-)
To máš za to hodnocení. Kdybys dal 95%, tak ti hra profil ponechá a ještě ti přidá do garáže pár bonusovejch aut:).
Tak v diskuzi "O všem..." to trošku zaniklo, tak to sem plácnu. Walomeho napadlo, že by se stý komentář k Mafii mohl od ostatních odlišovat a být speciálním.

Walome: Já se těším na stý komentář. Doufám, že ho nezabije nějakej nováček. Chtělo by to fakt nějaký jubilejnový koment, třeba od všech uživatelů :)
Hellhouse: To je slovo do pranice! Všech 99 předchozích komentů, vzít z každého 1 větu a našroubovat do 100.komentu (alá citace uživatele), pod záštitou hlavního administrátora, který by ten koment napsal :)

Co vy na to? A ten komentář by přidal Memphis.

Nebo také

Hrdlodus: Až někdo napíše stý komentář, měl by jej smazat, pokud do týdne nezíská alespoň třicet plusů a nanejvýš pět mínusů. Poté se o lepší komentář pokusí někdo jiný. Pořadník bude sestaven podle počtu bodů uživatelů.
Když byla Mafia vydána ve verzi pro PlayStation 2, ihned v prvním týdnu zahájení prodeje (2. – 8. února 2004) se stala nejprodávanější konzolovou hrou v USA. Předstihla i takové “velikány“ jako Need for Speed: Underground nebo Medal of Honor: Rising Sun. V Británii se PS2 a XBOX-ová verze dostaly na 3. a 5. místo v žebříčcích prodejů.
ZAJÍMAVÉ:-)
No když tě trefí do hlavy, tak to ubere víc, tak to je. + se chytneš za hlavu, jestli to je to tvoje "kroucení"

já to řeknu takhle - pokud seš levej a neumíš se krýt, tak Tě trefují do hlavy, ano. Jestli chceš, vezmu na sraz nbook a naučím Tě to :p

edit: budem pařit na chatce :)
@Walome (15.07.2012 18:36): "když tě trefí do hlavy, ubere to víc"
Co je to za koninu?=D Snad ležíš ve vlastní louži krve, ne? Jenže Mafia na to jde ještě jinak. Když tě trefí do hrudi, kroutíš se v křečích neschopen pohybu a čekáš, až tě dorazí další 4 kulky. Zatímco NPC dokážou vesele pobíhat i když v sobě mají celý zásobník. Nemít mód na headshoty (rozuměj 1 rána do hlavy = smrt), tak nahodím trainer.
@Tulareanus (15.07.2012 17:50): OK. U mě je nejdůležitější ten pocit ze střelby jako takový. V mafii je to o tom zabít všechno než tě zraní, pravda ne všude to de a z toho vychází ta tvoje výtka. Při zásahu se ať ty či nepřítel už trochu vezete, to není náhoda. Ta jistá náhoda při zranění je další takovej prvek, kterej se mi líbí, samozřejmě v omezené míře.
Hm, jak tak čtu některé příspěvky, vypadá to, že někteří se asi Mafii nikdy nenaučili ovládat :)
@Red (15.07.2012 15:48): Mne ale nevadí, že zbrane kopali. Ťažkopádnosť vidím v zranení, zásahových zónach, v tom, že niekedy to môžem náhodou schytať za 80 a niekedy za 5 a vlastne to ani neovplyvním, alebo tým, že to nie je dynamické v tom, že samotné prestrelky možno s výnimkou kostola kašlú na leveldizajn ako taký a nie sú v ničom odlišné. Ten boj mi pripomína tú hru lodičky, kde si dvaja hráči zoberú kockový papier a spravia si lodičky a hádajú, kde môže byť súperova loď a tak "Strieľajú" raz jeden, raz druhý. Akurát tu to približne vieš, kam máš mieriť, ale i tak sa v podstate striedate medzi sebou, stojíte na mieste a pif a paf a pif a paf.

@pavouk2 (15.07.2012 16:09): Tak ja pokiaľ viem som Mafiu ako takú nikdy tu moc neriešil, maximálne keď som niečo vytýkal konkrétnemu komentáru a ani Mafiu nejak nezhadzujem, len ma nebaví, keď sa z toho robí druhý príchod Krista a v zásade podávam len svoj názor, preto ani nejakých 50% či 100% neobhajujem, ak niečo obhajujem tak je to svoj postoj a kritiku.
@hellhouse99 (15.07.2012 16:51): Ta dovolená se hodí, po Mafii totiž většinou pouštíme nějakej béčkovej film se Švórcenégrem, takže spánek přichází velice pozdě.

Minule jsme to hráli stylem "když se ve hře napijou, taky se napijem", ale nakonec jsme to zrušili - přece jen začínáme hrát okolo desáté ráno :)

Dřív jsme hráli v noci, což bylo děsný. Končilo se v šest ráno a to je fakt výpal největší.