Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Já fakt doufám, že konečně uvidíme jejich dcerku... Celé roky mě trápí, že je zmíněná jen tak mimochodem :D
Hlavně aby v těch cutscénách nevyšlo najevo, že je Sára transgender a Vincenzo gay :)
Já osobně doufám, že dají větší prostor Frankovi a té šlapce Michelle, abychom lépe pochopili, proč je Tom ušetřil atd. Jako ono nedává moc smysl nezabít Michelle, když jí viděl jen jednou letmo v baru.
@Paul (24.06.2020 08:51): Zní to moc dobře, jsem fakt zvědavej. Když teďka po letech člověk tu jedničku hraje tak je v tom scénáři tolik mezer a pitomostí, že šikovný změny tomu mohou jedině prospět.
@Walome (24.06.2020 11:24): když ty cutscény budou dobře napsaný, tak to ničemu neublíží. I tady na DH občas někdo Mafii vytýkal že je vztah se Sárou nepropracovanej a je to validní kritika. Záleží jak to udělaj, ale pokud dobře, tak to uvítám.
"For example, Sarah, the love interest in the original, she doesn't get very much screen time, but she's the heart of why Tommy Angelo is doing what he's doing," says Blackman. "At the beginning of the game you learn that he's trying to arrange a way out of the life and he's doing it all for his family, so we wanted to make sure that as a player you knew what it was that he was trying to protect. We wanted to make sure that Sarah got more screen time; she's in the game more, has an understandable kind of role in the lowercase family and uppercase Family."

Úplně ten vztah vidim: odkaz

Navíc on si to přece na začátku hry užívá. Lepší je umřít mladej a bohatej. In the heart of why Tommy Angelo is doing what he's doing is, surprisingly, desire for success. #true promo
Článek o remaku

https://www.usgamer.net/articles/mafia-d ... -hangar-13-interview

"It's only been in the last year, year and a half, that we've been really working on it with a full production team, because we wanted to make sure we had everything laid out correctly.""

WTF

Jinak třeba tahle změna zní dobře, pokud to neposerou...

"For example, Sarah, the love interest in the original, she doesn't get very much screen time, but she's the heart of why Tommy Angelo is doing what he's doing," says Blackman. "At the beginning of the game you learn that he's trying to arrange a way out of the life and he's doing it all for his family, so we wanted to make sure that as a player you knew what it was that he was trying to protect. We wanted to make sure that Sarah got more screen time; she's in the game more, has an understandable kind of role in the lowercase family and uppercase Family."

In Mafia: Definitive Edition, Sarah is positioned as having been a working part of her father Luigi's bar for a long time. She's not a part of the mob, but she has an idea of how it operates. For Tommy, she becomes a sounding board for the problems of a made man, as opposed to the more passive character she was before. Blackman also points to Paulie and Sam, two of Tommy's compatriots as characters who find their roles expanded a bit.

Mafia: Definitive Edition wants to straddle the line between the original and Mafia 3 by offering a host of options. In addition to basic difficulty options, Mafia: Definitive Edition includes settings for police presence and how they treat infractions. If you want to play Definitive Edition like the original, you can, but it also opens the door for players that just want to experience the story of Tommy Angelo. Mafia 3 was designed to evoke the feel of 1960s crime dramas, while the Mafia remake harkens back to an earlier time.
@Walome (15.06.2020 20:07): Dabing dvojky byl super po herecké stránce, ale dialogy by to chtělo vyšperkovat... Toho se bojím i teď. A snad na to někdo dohlíží, u dvojky si to neohlídali, což je pro mě neodpustitelná chyba.
@c4llix (15.06.2020 19:15): otázka je jestli c4llix náhodou nemyslí originálem nechat tu hru pouze v anglině :)

Já to poprvé budu hrát v angličtině, s cz dabingem až někdy při dalším hraní (samozřejmě za předpokladu že to bude kvalitní remake)
@c4llix (15.06.2020 19:15): Originál nechat nemohli, protože ta hra je remake, kompletní předělávka, cutscény budou jinak navržený (však v traileru hned na začátku jde detektiv Norman k Tomovi, v originále je to naopak). Budou tam možná i jiný mise apod..

Já k tomu půjdu s čistou hlavou a moc se na to těším, včetně novýho dabingu..
Tak když se tady bavíte o dabingu, tak po shlédnutí traileru mě napadla kacířská myšlenka, že se na něj mohli vybodnout a nechat originál, mělo by to lepší atmosféru, ale prodeje by asi nebyly takový.
@Blackhand47 (15.06.2020 18:01): že stojíš v místnosti a jenom mluvíš
Lol, asi nemáš ponětí, jak těžké je dabovat?
Kromě toho záleží i kdy tohle řekl, taky to mohlo být před deseti lety a dnes už může dostávat třeba tisícovku, že.
@kristmeister (15.06.2020 17:47): Ono i dává smysl, že to nejsou nějak šílené částky, že jo. South Park máš 20minutový díl a kdyby to dal já nevím třeba za 3 hodiny, tak to má necelých 170kč/h. Co chceš víc za to, že stojíš v místnosti a jenom mluvíš.
@Walome (15.06.2020 12:13): to mi docela rozsekako jeho vyjádření, že za to dostal "jen deset tisíc". Sám dabér dabérů Bohdan Tůma řekl, že za jednu epizodu South Parku má pětikilo a Vašut brečí, že dostal jen deset tisíc za dabing před dvaceti lety.
Některé postavy se hodně graficky změnily. A třeba Saliery viditelně "omládl" oproti původní verzi
@rikuhahl (15.06.2020 12:53): Ale však jo, každopádně třeba podle toho obličeje ve hře nejde moc poznat, jak je Tom starej, i když mu mělo být ani ne 30, vypadal starší a Vašutův to ještě podtrhnul..