Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madden NFL 18

80
2 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.08.2017 PS4XOne
Vývojáři:
EA Tiburon
Oficiální stránky:
https://www.easports.com/madden-nfl
Madden NFL 18 je dalším pokračováním série Madden NFL, který simuluje nejslavnější ligu amerického fotbalu National Football League. Jako tradičně se tvorby hry ujali vývojáři z EA Tiburon.

Jedná se o první díl v sérii, která používá engine Frosbite, který známe například už z FIFA 17. Hra vyšla celosvětově 25. srpna 2017 na PlayStation 4 a Xbox One a jedná se o první díl série, který nevyšel na starých typech konzolí a od NFL '94 vůbec první díl, který vyšel jenom na dvou platformách.

Zásadní novinkou hry je příběhový mód Longshot, inspirovaný The Journey ze série FIFA. Hráč se v něm ujímá Devina Wadea, texaského quarterbacka na začátku kariéry, jehož cílem je dostat se až do jednoho z týmů NFL. S Devinem si tak projdete středoškolské a vysokoškolské zápasy. Jeho osud můžete i ovlivnit pomocí jednoduchých dialogových voleb a rozhodnutí.

Po stránce hratelnosti hra dává na výběr z takzvaných herních stylů, určených pro různé skupiny hráčů. Nově si tak můžete vybrat z arkádového, simulačního a kompetitivního stylu. Došlo i ke změně systému přihrávek a koučování.

Na obalu se objevil quarterback Tom Brady v dresu New England Patriots.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.