Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madden NFL 18

22.08.2017
80
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Madden NFL 18 je dalším pokračováním série Madden NFL, který simuluje nejslavnější ligu amerického fotbalu National Football League. Jako tradičně se tvorby hry ujali vývojáři z EA Tiburon.

Jedná se o první díl v sérii, která používá engine Frosbite, který známe například už z FIFA 17. Hra vyšla celosvětově 25. srpna 2017 na PlayStation 4 a Xbox One a jedná se o první díl série, který nevyšel na starých typech konzolí a od NFL '94 vůbec první díl, který vyšel jenom na dvou platformách.

Zásadní novinkou hry je příběhový mód Longshot, inspirovaný The Journey ze série FIFA. Hráč se v něm ujímá Devina Wadea, texaského quarterbacka na začátku kariéry, jehož cílem je dostat se až do jednoho z týmů NFL. S Devinem si tak projdete středoškolské a vysokoškolské zápasy. Jeho osud můžete i ovlivnit pomocí jednoduchých dialogových voleb a rozhodnutí.

Po stránce hratelnosti hra dává na výběr z takzvaných herních stylů, určených pro různé skupiny hráčů. Nově si tak můžete vybrat z arkádového, simulačního a kompetitivního stylu. Došlo i ke změně systému přihrávek a koučování.

Na obalu se objevil quarterback Tom Brady v dresu New England Patriots.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.