Lost Records: Bloom & Rage

Lost Records jsou spirituálním nástupcem epizodické adventurní série Life Is Strange od studia DON'T NOD. Ke kormidlu se vrací ostřílení veteráni prvních dvou dílů, včetně producenta Luca Baghadousta a directora Michela Kocha.

V roce 2022 se poprvé po 27 letech potkávají Swann, Nora, Autumn a Kat, čtyři kamarádky z dětství, které spolu prožily léto 1995 a na jeho sklonku si slíbily, že se už nikdy neuvidí. Bude jen na nás, abychom v roli Swann, introvertky, která nepustí kameru z ruky, zrekonstruovali události onoho osudného léta a přišli na to, co se tenkrát vlastně stalo. Děj se odehrává ve dvou časových rovinách, přičemž volby učiněné v přítomnosti, tedy v roce 2022, ovlivní události v minulosti, tedy v roce 1995, a naopak.

Hra nabízí typické prvky vlastní tomuto žánru, detailní prostředí k prozkoumávání, různorodé hádanky, a především pak spletité dialogy a nelehké volby, které mohou výrazně ovlivnit obě dvě časové roviny a značně proměnit příběh našich hrdinek.