První hra, kterou jsem dohrál od začátku do konce na Steam Decku, potom co se mi dekádu válela ladem ve steam knihovně. Graficky vypadá na svůj věk překvapivě furt dost dobře a běží na tom handheldu bezchybně. Ale dávám jen velmi lehce nadprůměrných 60, protože ačkoliv jsem se vcelku bavil a přišlo mi to celkem slušně napsaný a místy atmosférický, dost mě ubíjelo to chození v mechu sem a tam a nic moc souboje s bossy. Špatná hra to ale není.
Tak jsem to odinstaloval. Kdybyste to někdo rozehrál a blížil se k tomu místu, vzpomeňte si prosím na mě a pošlete mi save. Díky!
7 let po vydání a bug s neotevřenými dveřmi v Armory stále neopraven. Na Steamu nasraný lidi a já samozřejmě taky, protože mě to bavilo a teď s tím musím seknout. Bomba.
Hraju to zatím asi 2 hodiny a jsem celkem překvapen. Postavy konečně u kterých si pamatuju jméno, nejsou tak zapomeníhodné z původních her. Akce i příběh je lepší a celý se to hraje fajn. Jen z toho částečně smrdí Dead space 3.
@Jack_Dark (16.09.2013 10:43): hlavně se hra zbavila toho japonsky-mongoloidního oparu (ploché charaktery, patetické rozhovory a určitě bude chybět i odjezd do západu slunce), dostala mnohem autentičtější feeling - to propojení s vlastním mechem je parádní. taky audiostopa, kterou si můžeš pouštět při přesunu mezi lokacemi (je to mírně nelineární s vedlejšími úkoly).

co mi vadí je velice kreténské ovládání a nutnost si controls nastavit přes ini, protože ve hře se přiřazené klávesy nedají změnit. taky mi trochu chybí hud, když se vzdálím od mecha nebo od bóje, to zatím trochu nepobírám, jaxi to mám jako vysvětlit.

jo a ten pohyb postavy ve Witcher like stylu (sekané pohyby) je taky hnus, ale dá nad tím zavřít voko ;)
@Indian (14.08.2013 18:50): mám odehraných jen pár hodin, ale zatím jsem nadšený... konečně něco, co dává smysl. jednička byla japonsky debilní, dvojka především přecukrdlikatěný coop a tohle dostalo nové koule. fakt doporučuju.