Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Loco Commotion

Loco-Commotion

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.11.2001 PC
Vývojáři:
Plastic Reality Technologies
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20030604151729…
Loco Commotion je hrou od brněnského týmu Plastic Reality Technologies. Tento logický rychlík je hodně podobný hrám typu Lemmings, nebo Incredible Machine. Pokud Vám tento styl vyhovuje, pak je toto hra právě pro vás.

Loco Commotion přináší svět vlakových modelů s přídavkem puzzle. Hra obsahuje devět světů s více jak padesátkou hádanek, které prověří vaše schopnosti na maximum. Máte několik druhů vlaků: Stavaře, Bombardéra, Blokaře, u kterých musíte využívat jejich specifické schopnosti. Principem hry je ježdění s vlaky, přičemž v každé misi musíte dostat vlak z jednoho nádraží na druhé. Zní to jednoduše, ale tak lehké to nebude. Výhybky nejsou automatické, mosty jsou nestabilní, po průjezdu vlaku padají a tunely nejsou vyhloubeny. Jako by toho nebylo málo, indiáni k tomu ještě často trhají koleje, nebo na ně umísťují překážky. Hráči mohou také použít editor a vytvořit si svoji vlastní trať.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.