Loading Screen Simulator

simulátor > nezařazeno *
freeware
15.07.2017 PC
Minimalistický simulátor nahrávacej obrazovky funguje na princípe clicker hier. Po spustení sa začne načítavanie, klasický Loading vo fiktívnom operačnom systéme Shindows. Hráč si môže skrátiť nekonečné čakanie klikaním na tlačidlo Earn money a získať tak peniaze na niekoľko druhov vylepšení a doplnkov systému. Niektoré skracujú čas do očakávaných 100%, iné pridávajú aplikácie ako napríklad minihru na spôsob Arkanoid, príkazový riadok s mini kvízom, hudobný prehrávač a mnohé ďalšie.

Coldplaz: Pravdu máš. Navíc tohle se dá rychle zapomenout. Je to lepší než F76 :D

Nedávno jsem o jedné hře nespravedlivě prohlásil, že je nejhorší na světě. Není. Tohle je ještě mnohem horší. 5 % za to, že jde hra spustit a za možná nějaký pokus o humor. Jinak je to další "hra", která mě přesvědčuje, že mám sám něco vydat. Třeba "Dloubání v nose simulator" nebo "Prdění do flašky simulator". A myslím, že by to byla mnohem větší zábava, než tohle.

Avoid.
Omlouvám se za krátkej komentář, ale i tak mi zabere víc času ho napsat, než dohrát hru...

Takže o co jde? Spustíte hru a naběhne vám načítací obrazovka.
V jednom rohu tlačítko na vydělávání (asi znázorňuje klikání na reklamy) a v druhém obchod s bájo předměty. Pro zkrácení dlouhé chvíle při načítání hry si můžete koupit například odpočítávání, nápis Loading, nebo media player. Není to skvělé? Není, ale zase nasbíráte během deseti minut celkem dost achievementů :) Doporučuji si na Steamu buď přečíst návody, nebo si nastavit na myši makro. Jinak jí totiž zničíte dřív, než hru dohrajete.

Hra je zadarmo, takže si jí každej může zkusit a kdo se chce dozvědět jak to skončí, může si odkrýt spojler :)

Aby to bylo jesště horší, než to je - na konci načítání se vám ukáže gif s koťatama

Pro: Achievementy, dá se rychle dohrát

Proti: vůbec nemusela vzniknout