Omlouvám se za krátkej komentář, ale i tak mi zabere víc času ho napsat, než dohrát hru...

Takže o co jde? Spustíte hru a naběhne vám načítací obrazovka.
V jednom rohu tlačítko na vydělávání (asi znázorňuje klikání na reklamy) a v druhém obchod s bájo předměty. Pro zkrácení dlouhé chvíle při načítání hry si můžete koupit například odpočítávání, nápis Loading, nebo media player. Není to skvělé? Není, ale zase nasbíráte během deseti minut celkem dost achievementů :) Doporučuji si na Steamu buď přečíst návody, nebo si nastavit na myši makro. Jinak jí totiž zničíte dřív, než hru dohrajete.

Hra je zadarmo, takže si jí každej může zkusit a kdo se chce dozvědět jak to skončí, může si odkrýt spojler :)

Aby to bylo jesště horší, než to je - na konci načítání se vám ukáže gif s koťatama

Pro: Achievementy, dá se rychle dohrát

Proti: vůbec nemusela vzniknout

Prvních pár vteřin po spuštění (možná i celou minutu) jsem si říkal, že to přeci jen nebude tak zlé. Přítomnost obchodu zvedla má očekávání, protože jsem doufal v nějaké to lehce inteligentní upgradování za účelem rychlejšího loadingu a vydělávaní peněz. Taková vylepšení byla všehovšudy dvě. Další planou nadějí byla přikazová řádka, u níž jsem čekal, že bude tajnou zbraní na poli kreativity a humoru. Bohužel, žádné "hackování", ani tvůrčí hledání správných příkazů se nekonalo. Pouze krátký, tupý test. V této části už jsem věděl, že mi tahle blbost nemá co nabídnout. No co, tak z ní aspoň vyždímám achievementy. Otevřel jsem návod, stáhl autoclicker a nechal si hru hrát samotnou. Ale dokonce i můj notebook naznal, že tímhle nechce ztrácet čas, ani výpočetní výkon, a tak mi po získání milionu a půl dolarů zamrzl. Následoval tvrdý restart, tvrdá odinstalace a tvrdé zklamání nad nenaplněným potenciálem téhle hry.

Pro: Záblesky humoru, dobrá na posílení "klikacích" svalů, hra může běžet na pozadí a dohraje se sama

Proti: Dost možná se připravíte o několik minut života