Mimochodem se hra dá použít do letošní výzvy, konkrétně do 6. kategorie, a to dokonce na HC. Ale nevím, jestli Crash bude brát dohrání jako jeden mač a nebo 10 hodin.
@mattesak (komentář): asis potkával špatný lidi
se mnou to kdysi nikdo už nechtěl hrát :D nemohli mě porazit
best zbraně:
Laser (na dálku rovně a dělání děr do hlíny)
Gaus gun (hned letěl po zaměření protivníka laserem)
Doomsday rakety
spikebally
a Mini nuke (asi nej zbraň když se s tím člověk naučil, nedalo se uhnout, musels střílet odrazem od stěn, stropu) a nebo Napalm (na blízko v úzkých prostorech) či Chiquita bomb
Oko z MISSILE bylo legendární, když jsi to pak pustil, tak se rozletěly na všechny strany. A nebo naházet někam (např.) BANANA BOMB a počkat, jak to dopadne. Nebo rychlolétání přes celou mapu s RIFLE a nulovým časem nabíjení. Hodně střel najednou taky solidně zahlcovalo 486tku.

Také jsi/jste měli hru poprvé z Herního výběru ? Já ano.

SAY: Ta kompatibilita, nejde Liero hrát v DosBoxu ? Málokterá stará DOSárna jde dneska spustit (mám sedmičky) a i ty co jdou raději spouštím v DB - možnost upravovat rychlost hry (velice jednoduše), fotit screeny, tvořit videa, nastavovat klávesové zkratky. Zkrátka DOSBOX je dnes the best a takový předpoklad na spouštění starých her.