@Ronik (26.06.2019 16:31): Ty mě chceš zabít? :) Je fakt, že jsem o tomhle dílu nevěděl, ale podle recenze koukám že to není už ani adventura, takže budu úspěšně předstírat, že žádná taková hra neexistuje :)
I když se považuju za člověka, který skousne kdejakou srágoru, tak tohle fakt nejde. Grafika, dabing, ovládání - dejme tomu. To, že je hra poskládaná v podstatě jen z miniher - dejme tomu. Ale co mě totálně vytáčí je neustálý nekonečný loading. Cokoliv uděláte, kamkoliv vlezete, vždycky následuje 15 sekundový loading. Je prostě všude, i pitomá 5 vteřinová cutscéna se musí naloadovat, přivádí mě to k šílenství. Kdo tohle programoval, tak to šeredně posral.

Další divnověc je obtížnost - vážně nechápu jak je to nastavené. Občas mi to přijde hrozně lehké a občas nemám šanci to udělat - např. házení čtvrťáků do sklenice - jak to mám kua udělat když se počítač trefí 9x za 10 pokusů? Nebo to plácání přes ruce? Musel bych mít reflexy spidermana abych to vyhrál.

Naštěstí to se sérií Leisure Suit Larry, kterou mám rozehranou, nemá vůbec nic společného. Jen starý dobrý Larry Laffer tu je jako tutorialový rádce, jinak je to nesouvisející bullshit, který ted po vyzkoušení můžu s klidným svědomím přeskočit.