Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Legacy

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2003 Symbian WMobile
04.01.2005 PC
Vývojáři:
Redshift
Oficiální stránky:
http://www.redshift.hu/
V souostrovním regionu Monares panuje neklid. Čarodějnický tyran Sunamur je mrtev a na jeho trůn si dělají nárok oba jeho učedníci, Mersant a Sohl Orasare. Jsou to bratři, ale nikdo neznalý poměrů by to do nich neřekl. Zatímco Mersant proslul jako muž cti, Sohl je mocichtivý zloduch, čemuž dal nyní plný průchod. Naoko se s Mersantem dohodl na společné vládě, aby jej vzápětí podvedl a uvrhl do věže. Mersant je tam od té doby upoután v magických okovech a obyvatelé Monares musí denně snášet následky Sohlova řádění. Hrdinný rek, který Sunamura zabil, kamsi zmizel a proti Sohlově krutovládě se nikdo neodvažuje pozvednout zbraň. S těžkými časy se odmítá smířit jedině samotný hráč. Vydá se do města Decrantes, kde dožívá starý Sunamurův sluha N'Gora, aby se od něj dozvěděl, co je třeba udělat pro porážku Sohl Orasara, který se mezitím plně vžil do role svého obdobně nenáviděného předchůdce.

Než přijdete na to, jak pomoci lepšímu z bratrů na trůn a tomu zkaženému do pekla, notně se se svojí (až) tříčlennou družinou nacestujete. Výběr jména, rasy, pohlaví a povolání si odbudete v úvodu. Při cestách souostrovím splníte spoustu questů, popovídáte si s mnoha lidmi, zabijete nespočet monster a nahromadíte velké poklady. Monares má zkrátka pro každého dobrodruha něco.

Tento příběhový prequel pozdějšího The Quest (2007) se dá přirovnat k RPG klasikám 80. a raných 90. let, například k Eye of the Beholder nebo Wizardry. Legacy vyšlo v roce 2004 primárně pro mobilní zařízení a od té doby pro něj vznikla celkem 4 další stahovatelná rozšíření.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.