Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

King's Bounty: Warriors of the North - Ice and Fire

King's Bounty: Warriors of the North - Fire and Ice DLC

30.01.2014
67
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

DLC Ice and Fire přináší do původní hry King's Bounty: Warriors of the North novou herní lokaci. Tou je tajuplný malý ledový ostrov obývaný Sněžnými Elfy, jež jsou ohrožováni táním svého světa a domoviny. Olaf se tak vydává na cestu napříč Endorií, aby tomuto severskému národu pomohl.

DLC tak kromě nových příběhových misí, lokací a nového národa přinese také nové předměty, nepřátele a upravení nepřátel dosavadních.

Ke hraní DLC a zpřístupnění jeho obsahu ve hře je nutné mít nainstalovanou původní hru Warriors of the North a znovu od začátku spustit příběhovou kampaň. V již rozehrané příběhové kampani se nový obsah DLC neprojeví a v Endorii se nový ostrov nezpřístupní.


Poslední diskuzní příspěvek

@FildasCZ (komentář): Škoda. DLC mám zakoupeno, dosud nehráno. Samotné Warriors of the North jsem ale zatím také nehrál, je pak tedy otázka, zda si uvědomím, až se ke hře dostanu, že "tohle" je z toho datadisku, abych "to" pak mohl jako samotný datadisk/DLC hodnotit. Těch 20 hodin, o kterých se mluvilo, asi mysleli, kolik čistého času jim trvalo obsah DLC vytvořit, ne za jak dlouho ho hráč dohraje :)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Hra obsahuje ledové elfy, nové nemrtvé, ještěry. Ve hře si jednotky můžete levlit bojem a tím získají různé bonusy.
Ice and Fire obsahuje 20 nových stvoření-většinou ledové jednotky. A pár novejch úkolů, novej ostrov ledová zahrada
Negativní věci, co přineslo dlc; přineslo pár nefunkčních questů, chybějící animace, problém s některými jednotkami, kouzly a v závěrečném boji Vám můžou zmizet všechny kouzla-Chyba ve skriptu.

A prej 20h někde zas píšou 30h nového obsahu. Jestli tím myslí novej ostrov, nové vedlejších questy a dvojci hlavních questů, tak to Vás musím zklamat.. Pokud ovšem myslí než se dostante do nové lokace + než uděláte hlavní questy. Jeden z nich uděláte až v pekle a to je někde u konce, takto potom ano.
Zkrátka pokud jste hru ještě nehráli tak dlc doporučuji.. Ale Vy, co máte hru dohranou, tak jedině na vlastní nebezpečí..

Ted něco k mému vyjádření ohledně dlc.
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě..
Po 2 letech vydají dlc, které má navrátit znovuhratelnost..
To se jim opravdu povedlo.. Jelikož v dnešní době vychází stovky her a tísíce ne-li více dlc. Tak nějaké dlc, které tvrdí, že má 30 hodin nové obsahu nemusí nikoho zajímat, protože xx hodin než se dostaneme do nové lokace, pak nová lokace zabere 2-5 hodin hrání a pak xxx hodin na dohrání hl. questů.


Hodnotit to nebudu, protože jsme rozděleni na dva tábory, ti co ještě nehráli samotnou hru a ti, co to dávno dohráli a dlc už hrát nechtěj.

Hra má na steamu 364 recenzí a dcl po 2 letech má 6 recenzí 4+ a 2-

Pro: Nová hudba, nové jednotky, novej národ, novej ostrov. Znovuhratelnost

Proti: Dlc vyšlo po 2 letech. Lhaní o 20 hodin nového obsahu.

+11