@FildasCZ (komentář): Škoda. DLC mám zakoupeno, dosud nehráno. Samotné Warriors of the North jsem ale zatím také nehrál, je pak tedy otázka, zda si uvědomím, až se ke hře dostanu, že "tohle" je z toho datadisku, abych "to" pak mohl jako samotný datadisk/DLC hodnotit. Těch 20 hodin, o kterých se mluvilo, asi mysleli, kolik čistého času jim trvalo obsah DLC vytvořit, ne za jak dlouho ho hráč dohraje :)
@FildasCZ (17.03.2014 16:50): Přišlo mi to zvláštní. Nejde tedy ani tak o to, že hlavní kampaň musí být dohraná, jako že pokud je už rozehrraná, tak se to v ní neprojeví. To je trošku rozdíl. Ale hlavně, že v tom mám jasno :)
@MartinezZ (16.03.2014 21:05): tady výňatek z recenze:
"Ice and Fire does not bring you back to where you left Olaf after the events of Warriors of the North. Instead, it changes and reworks parts of Warriors of the North... Ice and Fire is not simply a continuation - you’ll be redoing parts of the game with added quests and stories."

takže nevím, kde na to Jiříková přišla, ale dohrané to mít nemusíš.
Tak viz recenze na Games.cz: Pro hraní DLC je nutné mít dohranou původní Warriors of the North kampaň. Takže pokud nemáte uložené savy, tak začít hrát znovu...
podobně na tom bylo i Crossroads, který vylepšoval Armored Princess. tohle bude asi stejné, ne?
@MartinezZ (13.03.2014 14:38): Jestli to budes hrat s dlc pak mi, kdyz tak napis v jake casti mapy to dlc je.
Docela by me to zajimalo .. Jediny krom toho videa,kde to hraje rusak jsem nic nenasel.
JE to opravdu smutne.Prece jen psali, ze tu hru rozsiri az o 20 hodin :).. Tohle byl fakt lol napad.
@FildasCZ (13.03.2014 11:04): Noo, tak to věru není šťastné řešení. Škoda, nicméně díky tobě alespoň vím, že nemá cenu hrát WoN bez tohohle DLC, protože rozehrávat to hned po skončení kvůli DLC znovu asi fakt už nebudu (resp, málokdo bude).
@MartinezZ (13.03.2014 10:48): Kdyz zapnes hru tak si zvolis jestli ji chces hrat s tim dlc , a nebo ne mas to ve hres na prave strane.Takze, kdyz zvolis, ze ano tak proste musis od nuly.
Protoze to dlc tam neni importovany, jako ze nactes hru a zjistis hele novej ostrov.Nee.

To mi prijde dost hloupe.

Takze pokad chces hrat dlc musis od nuly.Pokud je tomu jinak tak nevim,Ja to takhle mám.
Sorry u hry jsem nahral skoro 80 hodin a kvuli dlc to mam hrat od nuly ? NE..

Jedine, ze to dlc bude treba na tech prvnich 4 ostrovech.A nebo bych to bral, jako kampan nova.Ktera by nemela vliv na samostatnou hru.Uz by se pocitalo s tim, ze jsi zachranil kralovství.Napr.
Blbé je, že kvůli tomuhle dlc musíte hrát od znova.Nevíte, kde je tahle lokace přibližně,nebo na jakém ostrově ? JSem si naivně myslel, že, když mám dohranou hru tak dám starší save a budu tam mít neznamý ostrov a ono prd.