Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@MIGtheDRAGON (06.04.2015 11:54): no já se jim chci právě vyhnout a když jsem dorazil na Shady Islands, říkal jsem si, jestli to náhodou už není ono. nikde se nepíše, které ostrovy to jsou, resp. jsem to nenašel. díky.
@Garret (04.04.2015 17:29): Ta moznost je tam pokud vim od prvniho dilu. Osobne jsem ji pouzival asi tak, ze jsem si jednotky sice odkladal, ale nikdy se k nim uz nevratil. :-P

@MIGtheDRAGON (04.04.2015 17:39): To neni jedina hra kde se nejvic informaci dozvis z nahravacich obrazovek. Nejlepsi jsou pak takove hry, kde trva loading pul vteriny. To se toho pak clovek dozvi opravdu mraky. :-)
taxi říkám, že by bylo fajn si mít kam odložit jednotky. a po 50ti hodinách koukám, že v hradech je garrison, kam si můžu odložit tři druhy jednotek... to je novinka až tady, nebo jsem to nechtěně ignoroval skrz všechny díly? fuck'ity'fuck.
"ahoj, já jsem Marie Curie a bolí mě hlava. Rozbil se mi mlýnek na kafe" ... "ahoj, já jsem Daert a opravím ti ho".

ty rozhovory, to je prostě výkvět slohovkářů. a abychom hráče donutily rozhovory číst, tak jim dáme minimum indicií do deníku. "geniální".
Dopsal jsem do komentáře 7 bod ohledně získání nových jednotek. Nějak jsem to nezohlednil a prvních pár desítek hodin hraní jsem měl celkem problémy se získáváním nových jednotek, než jsem si všiml, že je možné je nejen klasicky verbovat v hradech, ale také přímo vytvářet ze zajatců a Blood priestesses.
momentálně na Steamu Premium Edition se 75% slevou (oproti standardní edici s 50%)
Okej, nevím jestli blázním, ale tohle je zatím fakt prdélně těžký. Naprosto každá banda nepřátel vždycky povině stronger than me, už ze začátku, vadafak. A ten zasněženej ostrůvek je akejsi blergh. A Blackieho schopnosti taky docela nuda a hlavně docela prd výpomoc. Neuniká mi tu něco? Není tam nějaká možnost importovat nějakou lepší postavu? Páč tohle mě takhle nijak zvlášť neba.
Rozehrano za vampa a je to zatim jaksinaksitaksi divne. Od Legend jsem zadny z tech dalsich dilu nehral, ale chybelo mi to a tohle me narozdil od tech predchozich dilu fakt zlakalo. Ale zatim meh, nejaj me to ne a ne chytnout za sourek, coz se Legendu povedlo hodne rychle. Mozna az se dostanu na nejakou otevrenejsi mapu, ten zacatek je desne linearni a jakoz takovej moc dlouhej.
@Jack_Dark (01.11.2014 18:17): píšou "V souladu s Vaší objednávkou souhlasíte s tím, že Vám společnost Valve poskytne okamžitý přístup k tomuto digitálnímu obsahu – končí tak veškeré možnosti odstoupení od následného prodeje." zkusím, uvidím
je možné po Steamu požadovat vrácení peněz za celou hru, když jsem to omylem koupil asi 10sekund po slevě?
na Steamu jsou některé odezvy dost kritické a ze zkušeností z WotN bych jim i celkem věřil. je tady někdo, kdo to má rozehrané v pokročilejším stádiu? jak to vypadá s bugy?
Jsem rád, že alespoň tedy přidali nějaké další ženské postavy. V prvním díle jsem měl takovou radost, když jsem našel prsten, který silně posiloval ženské charaktery a až později jsem zjistil, že v celé hře jsou asi jen tři nebo čtyři ženské jednotky a jen jedna z nich skutečně za něco stojí.
Nemuzu si pomoct, ale kdykoli vidim obal ke King's Bounty, tak je tam tahle vyprsena Snehurka... je vubec ta holcina ve hre?