Kingdom Hearts III

@Solidor (11.02.2019 20:14): Muze byt :)
ja v tom ze je KH3 venku vidim dalsi velke pozitivum. Nomura muze vic casu venovat FF7 remake. Jeste by mohli z Honolulu privolat Sakaguchiho. Stejne tam dela jen nejaky nesmysly na mobily:)
Aha, tak na PS storu včera vyšla kolekce KINGDOM HEARTS All-In-One Package, která všechno tohle obsahuje.
Ja bych tomu dal sanci, ale nevim, jestli ma smysl se do toho poustet, kdyz jsem nehral predchozi dily.
@Solidor (17.12.2018 21:07): Odradit potenciální zákazníky "neználky" hrozným trailerem není podle mě ideální marketingový tah. Ale z toho co vidím, tak tahle série má silnou a početnou fan základnu, takže trailer-netrailer. Fanoušci si to koupí.
@Solidor (17.12.2018 20:41): Příšerný trailer. Jeden z nejhorších, co jsem kdy viděl. Vypadá to jako nějaká amatérská YT montage (slepenec cutscén) s generickym popíkem. Nesoudím výsledný produkt, ta hra bude třeba dobrá a vizuálně nevypadá zle, ale kdyby mě ta hra zajímala, tak tento trailer by zabil můj zájem a pravděpodobně i mě.