@účet smazán (03.06.2019 09:20): Mal som ten istý problém. Vôbec mi totiž na konci nenapadlo, že Matěj, ktorý sa celý čas váľa v horúčkach, po návšteve Johanky vo väzení konečne precitne a po krátkom rozhovore ti dá niečo, čo pomôže Johanku presvedčiť. .
Príhoda: "O tých čo nič nemali a nič nekradli" Je nádherná, hlavne im treba vyzdvihnúť to vrecúško!
To ma rozsekalo.
@Guldy (31.05.2019 10:40): Takhle přijímat kritiku na zjevnou chybu, kterou by nepřehlédlo ani dítě je opravdu smutné. Něco jste zase zpackali, tak to aspoň příjměte jako chlapi. "Lidi neví že hra má ještě jednu story-line, tak si stěžují v recenzích že je to krátké *frustrát smajlík*" Není to třeba chyba designu, neměli byste to ve hře lidem nějak konktrétněji ukázat? Tuhle obhajobu vždycky miluji.

@kuler91 (31.05.2019 10:46): Co je tohle za argumentaci "Kritizovat je nejjednoduší" wtf.

Mě zas zaráželo v původní hře že postavy kolikrát říkají úplně jiné věci, než jsou v českém textu a mátlo mě to. někdy jsou kompletně a nesmyslně spřeházené celé věty, je fakt nahovno když anglicky tak nějak rozumím, mluví a já čtu dialog od konce na začátek...
Ta hra není vůbec dokonalá, je plná chyb a nedostatků, ale bavila mě.
Já si díky tomuto dlc dám rád KC celý znova a budu doufat, že bugů ubylo. Uvažuju o HC modu, ale tam mě trochu odrazuje to cestování :/
@Guldy (31.05.2019 10:40): c4llix přehání :) ... ono kritizovat je vždycky nejjednodušší ...
Upřímně můžu říct, že jsem hrál od prvního dnes původní KC a možná je to menší zázrak, ale nikde jsem žádný bug nezaznamenal :) ...
@účet smazán (31.05.2019 10:15): Proc smutny? Opak je pravdou. Vyvoj je nesmirne komplikovana vec a udelat pocitacovou hru je opravdu tezky ukol i pro desitky skvelych mozku. Je to jako kdyby sis v garazi postavil vlastnima rukama za rok luxusni auto, na kterym jsi drel cely den kazdy den, vse sedelo a klaplo.. hezkej sportak, hodne vykonu, dobrej zvuk, ale uvnitr interieru by na palubni desce byl skrabanec..
Bodkin: Hlásim imerzívny bug, štetril som na tie šaty za 499, konečne som si ich "obliekla" a iśla pre klince, lenže ste as iba prekopčili animáciu, pretoźe Tereza v nej mala tie klasické.
Nič vážne, ale trochu ma to nepotešilo.
Mam jeden klic na DLC 4 k darovani. Kdo sem odepise/zareaguje jako prvni, ten ho dostane.
Za ten rozhovor o rozdieloch medzi mužmi a ženami to zas Vávra zlizne. :D
Ja len trochu poopravím:
nie tepla, ale ohňa/síra im to tlačí von
Btw byl to kickstarter stretch goal, takže každej kdo to backnul crowdfundingově má tohle DLC zdarma jak bylo slíbeno. Spolu s tím vyjde patch 1.9, kterej toho prý vylepšuje víc než pár posledních dohromady.
Sance ze by cela hra sla hrat za zenskou je asi nulova ze..moc prace..rozumim. To by me asi nakoplo si to zahrat:)
Koľko to bude koštovať? Som sa utrhol a nakúpel som drahé knihy, takže v deň vydania sa budem síce snažiť ale ...
Já se těším na ačívment "Nakrmila jsi sto slepic." Ale tak trošku doufám, že to celé bude drama o mladé ženě, kterou znásilnili vojáci a ona se vydává na cestu za pomstou a po nocích kidlí Maďary, zatímco si Jindra myslí, že je to nudná puťka.
Takže budu prát prádlo, zametat zápraží a vařit guláš? SHUT UP AND TAKE MY MONEY!