@bukrrCZ (14.05.2020 16:16): Jo, ono to jinak nez na originalni PS2 nebo pres emulator hrat nepujde. kdyz bys to pojmul seriozne, koupil PS2 a ty hry poctive schanel, zas takova pandorina skrinka to nebude, pac se schaneji blbe a zas by to tolik nepribyvalo :D
@Charllize (13.05.2020 23:32): Pokukoval jsem po tom, ale nezahlídl jsem to nikde ke koupi. Jako mohl bych to vyřešit přes emulátor, ale bojím se, že tím otevřu pandořinu skříňku. Už takhle mám dost her, ke kterým se dostávám šnečím tempem, co kdybych měl v podstatě přístup k hromadě her, za který nemusím platit a nezabírají mi místo na poličce? :D

@jones1240 (13.05.2020 23:47): Já myslel, že existují jen dvě úrovně japonských her - ty západnější a ujetý. Nenapadlo mě, že se ujetý můžou ještě dál stupňovat :D
@bukrrCZ (13.05.2020 23:27): Když už pro tebe byl God Hand moc, tak zrovna hry od Sudy 51 (Killer is Dead, No More Heroes) jsou docela podobný ne-li místy větší extrém :D Třeba po ročním odpočinku to zvládneš :D
Tak to je zas něco. Není nad japonsky úchylnou sexistickou hru. Ani soubojový systém není kdovíjaký.
Je to strašnej bizár! :D Vypínal jsem hned po dosekání Alenky. Zasazení je strašně WTF. Přitom to tak dobře vypadá a mechanismy jsou strašně fajn. Chtěl bych si to zahrát, ale jako v případě Valkyria Chronicles se nedokážu přenést přes stylizaci