Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kelly Slater's Pro Surfer

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
sportovní > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.09.2002 PS2XboxNGC
15.10.2003 PC
Vývojáři:
Treyarch, Beenox Studios (PC verze)
Kelly Slater's Pro Surfer je simulátor surfingu z pohledu třetí osoby. Hlavní náplní hry je získávat skóre za předvádění triků na vlnách amerického, australského, ale i evropského a dokonce afrického pobřeží v kůži několika surfařských celebrit v čele s Kelly Slaterem.

Na popředí volné hry, režimu tříminutového limitu na získání co nejvyššího skóre a módu hledání a sbírání ikon stojí kariérní mód, v němž si hráč s vybranou postavou postupně zpřístupňuje další pláže, prkna a triky. K dokončení úrovně je zpravidla potřeba dosáhnout určitého skóre jakýmkoliv způsobem a jiné bodové hranice jen vybranými triky. Jednotlivé postavy diverzifikuje úroveň čtyř schopností – rotace, rychlosti, výskoku a rovnováhy – a stejné vlastnosti od sebe odlišují prkna.

Pro multiplayer jsou k dispozici tři módy, z nichž dva jsou pro dva hráče v režimu split-screen a jeden je střídavým hraním; v jednom módu se zobrazením split-screen je cílem nabýváním skóre vytlačit protihráče z obrazovky, ve zbylých jde o získání vyššího počtu bodů ve stanoveném čase.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.