Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@koberec (15.02.2022 16:41):  Prvého Gabriela Knighta si určite zahraj (existuje aj vydarený remake) a potom snáď sám uvidíš, že má k nemu o mnoho bližšie. Nie je inak pixelart ako pixelart. Existuje veľa kvalitných adventúr tohto typu, viacero majú na svojom konte Wadjet Eye Games.
@jones1240 (14.02.2022 23:31): Mysteriózní zápletka, je do toho zapletena rodina... ano, to mi připomínalo Posla Smrti. Byla to první hra, na kterou jsem si při hraní vzpomněl. Je skvělé, že se ti pixel art líbí, mně moc ne. Gabriel Knight jsem nehrál, díky za tip.
@koberec (komentář): Sorry ale jak se to dá přirovnat k Poslu Smrti ? To už rovnou mohu tvrdit že každá mystery adventura kde se řeší rodina je Gabriel Knight. Tohle s Poslem regulérně jak příběhem tak i atmosférou nemá co dělat. A Pixel adventury jsou skvělý vždyť to byli i adventurní začátky. Kdybych chtěl být hnidopich, tak je to spíš duchovní nástupce Gabriela Knighta - nejenže byl dříve ale byl pixolový :) Ale nou hejt, jen už mě sere že každá mystery hra je Posel.
Nebylo to špatné, ale taky nic z čeho si sednout na zadek - prostě je vidět, že to dělal jeden člověk. Docela mi to připomnělo první díly Blackwellu, který byly ještě slabší, ale celá série rostla každým dílem. Docela rád bych tak viděl pokračování, pixelatý devadesátky, motorky, cigára a tajemno mám rád.
Tak jsem to rozehrál a zatím mi to přijde jako takový špatný Gabriel Knight :D Opravdu jsou místa kdy čekám že začne hrát Book Store Theme z GK a na scénu vejde Gabriel :D Jinak zatím mě to docela baví, až na tu hudbu která vůbec nenavozuje tu správnou atmosféru :D