No právě... zase je fakt, že v nějakým komiksáckým filmu hrál Kingpina taky černoch... ale tohle já nechápu - to je ta nejmenší věc, vybrat dva herce, který jsou aspoň trošku podobný... ale tak aspoň tam budou hrát áčkový herci a ne nějaký hvězdy televizních seriálů... bohužel scénář je jiná věc, to se necháme překvapit.

Max Payne byl podle mě taková vlaštovka, Princ se docela pochlapil, takže já věřím, že KaL bude dobrý... jen kdyby přizvali Jespera!!!!
V tom posledním komenty je jeden podstatný spoiler, bacha na to.

Jinak mě pobavilo, že ve filmu na motivy hry o dvou bělošich bude hrát jeden černoch...
Čekal jsem zážitek podobný Hitmanům, ale dočkal jsem se úplně jiné hry.
Montana: No, spíše chtěl říct, že na tak vyhypovanou hru je 75% málo. Jenom nevím, jestli byla opravdu tak hypovaná a dávala si velké cíle :-)
Škála 50-100 vyplývá z faktu, že nikdo opravdu špatné hry nehraje (s výjimkou popkece a jeho City iteractive her :D). Ale pravda je, že třeba hodnocení Game Informeru se v poslední době hodně smrskává na 8/10 (dobrá hra, ale mohlo být lépe) a 9,25/10, 9,5/10, a 9,75/10 pro zbytek hypovaných her.
Systém hodnocení od 50-100 o ničem nevypovídá, takový hodnocení se nedá brát vážně.
No je to tak. Nejradši bych tomu dal 90, ale prostě ten rychlý závěr to zkazil. Je to skvělá hra, lepší, než většina ostatních, ale posraný potenciál se musí nemilosrdně trestat :)
Karasman: tak jsem to myslel. Na tak dobrou hru je 75% skutečně nízké :)
Popkec: Byl by to takový simulátor reálného života, kde bys mohl dělat věci, na které v reále nemáš koule a nehrál bys za sebe ale někoho jiného, takže bys necítil bolest :-)
Ale stejně by to byla kokotina a nešlo by to vymyslet a ani nestálo snad za snahu, kdyby šlo :-)

btw: Save/load by byla fajn věc. Save - Dup krumpáčem někoho do hlavy - load, Dup krumpáčem někoho do hlavy - load :-D
Ještě když se někomu v okolí poštěstí, začne řvát, že vyhřál ve sportce - chuj s tebou - load :-D
Pivo: Nenapadá mě nikdo kdo by to hrál, to už radši Život 1.0, dokonce to ani nemá save/load což by se občas hodilo.
Matador: Taková mise už by byla dávno neúspěšná :-)
Ale dalo by se říct, že by místo ní mohla být další náhrada, sundat někoho na úplně jiném místě apod. To by ale žádný vývojář nezvládl, udělat kompletně reálnou hru (tady snad reálnou bez uvozovek :-)).
Na PS2 jsem viděl nějákou hru kde nebylo ukládání (jen po celé misi), žádný lékárny ani jiná možnost doplnění životů a navíc to bylo díky gamepadu docela těžký. Borec co to hrál se nikdy nedostal do druhé mise takže buďte radí za autoheal :D

MATADOR: To by bylo určitě hodně zábavné xD

Miner: Podvod, 0,1 nejde a bere to minimálně 1 dolar
Jóó, bejt hra ve který máš jenom jeden život, to by bylo docela zajímavý. Popř. by Vás postřeliLI a museli byste ležet v nemocnici. A pak se vrátit splnit misi, teda za předpokladu, že to bude zranění, který se dá vyležet :D
Walome: U hry se toho asi nedočkáš, ale furt můžeš vystřílet banku a pak se můžeš docela bát, co bude pak :-D (nejlépe v nějaké rozvojové zemi, kde se s nikým neserou).

Hlavně proti přátelskému spoluvězni na cele ti žádná lékárnička opravdu nepomůže, tak reálnou atmosféru ti ani žádná jiná hra asi nenabídne :-)
montana - je to můj tajný, nesplnitelný sen. Prostě hra, kde se bojíš každého rohu, kde vystřelíš jen párkrát za celou hru, ale pokaždý ti z toho bude běhat mráz po zádech, kde se skutečně budeš moct sám rozhodovat co budeš dělat a skutečně to bude mít nějaké důsledky a tak. Prostě aby někdo někdy splnil sliby, které nám vývojáři slibují už deset let. Chci moc, ale tak to prostě je :)

Btw tohle je OT :)
Alien Resurrection je podle mě nejlepší čistě Aliení hra. Tam kromě nedostatku lékáren a neuvěřitelně hutné atmosféry (ne, spousta krve a jatek skutečně nestačí k vytvoření podobné atmosféry) přibyl ještě faktor facehuggerů a při infikaci musel člověk doufat v brzké nalezení patřičných odstraňovacích nástrojů...
Pamatuje někdo na hru Alien: Ressurection? Hrál jsem na PSX a musím říct, že radost z každé nalezené lékárničky je přímo nepopsatelná!! To bylo adrenalinové a opatrné hraní, dnes je to "rychlé" hraní.. Taky proto dnes hry už tolik nenadchnou, náročnost šla do kytek, je to prostě bussines, jako všechno, hotovo.. Takže stačí počkat na "autoheal" a jedem... Někomu to vyhovuje, někomu prostě ne...
Normální hry jsou vpodst. oboje, ale když by někdo udělal to, co ty navrhuješ u těch "obecnějších" stříleček typu Max Payne, Mafia, Gears of War, Kane and Lynch, tak se to nebude moc prodávat a to vývojářské studium by šlo po pár takových vydaných kouscích nejspíš do kytek :-)

Holt by to většinu hráčů moc nebavilo, ale můžeš takovou hru sám vytvořit, v tom ti nic nebrání :-)
Jako upřímně - samozřejmě, ani JEDEN systém není dobrý, nejlepší byl ve flashpointu :-D Ale zkusil bych to takhle udělat i u normální hry - představte si třeba akci ve stylu Max Payne - hodně checkpointů, možnost krytí, méně nepřátel..., snad se toho někdy dožijem.
Mě osobně více vyhovuje to automatické léčení :-)
Na obtížnost to podle mě nemá moc vliv, to záleží na jejím zvolení a na danné hře. S lékárničkama si spočítám, kolik jich mám a jak moc si můžu vyskakovat nebo případně, když je nemůžu nosit, tak se zachovám podle ukazatele zdraví. S tím léčením si můžu teoreticky vyskakovat furt, ale nikdy ne na delší chvíli, protože lékárnička mi žádná nepomůže a když mě zabijou, tak se také nezačnu automaticky léčit.

V Kaneovi byly injekce, ale když jsi běhal všude jako Rambo, tak myslím na střední obtížnost byl limit pouze 2 nebo tak nějak.

Jediný rozdíl mezi tím vidím v tom, že s lékarničkama se volí jiný styl hraní (opatrnější) než s tím léčením. Ale stejně to kompenzují v nových hrách větším počtem nepřátel a těmi blbými checkpointy :-)
montana: Je to lehčí, nedá se hrát rambo stylem že se přiběhne doprostřed místnosti a střílí se po všem (no jde to ale proč když se můžu krýt a ušetřit lékarnu).
Co je lepsiho na lekarnickach? Je to snad v necem realnejsi nebo v cem je problem?
Jsem taky zastánce klasických lékárniček. Docela zajímavě to bude zpracovaný v Mafii 2, takový hezký kompromis :-)
Jasně, takže budeme radši, když do nás enemy našije plnou dávku ze samopalu, my se schováme za zeď a je vše okej... očividně patříš mezi ty, kterým tenhle dětskej systém vyhovouje. A tak proč ne :)
Ahoj Walome, lidem vseobecne holt "realisicky" umirani za ten vopruz s loadovanim nestoji a kvuli systemu zdravi a umirani stejne nikdo hry nehraje. Tesim se na pristi retardovane dotazy.
To *podařený* jsem myslel ironicky, ale jinak ten film neměl s hrou pranic společného, takže jsem souhlasil s Pivem, že se mohli fakt jen inspirovat, protože to nebude s hrou mít společného *rovněž* jen dvě hlavní postavy. Momentálně očekávám něco ve stylu Posledního Skauta.
Kubulus: Děláš si prdel? Myslíma oba Bollovo Alone in the Dark? Kane and Lynch není vůbec dobrý námět na film. Podobných filmů jsou tisíce a hra nemá zase až tak silný příběh, aby z toho byl dobrý film. Navíc bych se bál toho, že to tvůrci pojmou málo brutálně, jelikož je ovlivní světově provařený názor "hry přece hrají jen děti a dospívající" a budou předpokládat že největší tržby budou od náctiletých, čili musí mít nižší rating.
Pivo: Jistě, že by mohli změnit jména postav a název filmu, ale pak by to byl úplně obyčejný noname film, který by potřeboval hodně drahou reklamu, aby uspěl. Takhle, když se to jmenuje Kane & Lynch, tak to bude mít ještě dražší reklamu, ale zisky jsou zaručeny :-)
A tím chci říct, že mohli udělat úplně stejný film, akorát vyměnit ještě ten název a jména. Stejně se to v ničem jiném se hrou neshoduje.
Jenže film, který se pouze trochu podobá ještě projde u testu na plagiátorství. Film, který už obsahuje i shodná jména ale má smůlu a akorát jej někdo žaluje s odkazem na autorská práva.
Bursoft: Ano, ale ve výsledku to bude ten samý film, jenom nebude licencovaný. Takhle to má sice licenci, ale je to jeden film z té stovky (akorát má licenci, to je opravdu něco :-D)

Já tam vidím shodu ve jménech hlavních postav a v názvu filmu se hrou. Jinak je to úplně jiný film, který se lehce inspiroval.
Pivo: Jenomže to už pak nebude film Kane and Lynch, ale film XY, kterých jsou stovky.
Tak jako film to být dobré může, jen nechápu na co si dělají licence. Stačí udělat film a inspirovat se - takový film špatný být nemusí, pokud to dokážou dobře udělat.
dokud nebudou dodrzovat linii hry a vse kolem, nikdy nebude zadna filmova adaptace hry dobra...
Film to třeba špatný být nemusí, ale pro mě to už nebude Kane and Lynch. Trochu nechápu, proč dělají (licencované) filmy podle her a pak si to upraví podle sebe. Nebylo by lepší udělat "vlastní" film a jen se trochu více u Kane and Lynch inspirovat?
Ja bych se toho vůbec nebál a klidně do role Lynche obsadil nějákou výbornou herečku. Nejlíp černou...
Nevidim v tom zadny problem. Radeji vybornyho herce kterej mu neni zas tak podobnej, nez nejakyho noname sragoru kterej je.

Nevim jestli sis vsiml ale ve hre jsou taky oba starsiho rocniku (40+) a Williš vypada furt dobre :)