Docela mě štve, že titulní postavou bude tentokrát Lynch. Za Kanea jsem hrál rád. Autoři sice v oficiální diskuzi pořád ujišťují o nějakém bližším of. oznámení ohledně dvou hlavních hrdinů a singleplayeru režimu, ale to bude asi až za dlouho.
Ještě než jsem stihnul napsat, jak nenávidim tyhle CG teasery, tak přispěchali s ujištěním, že je to prý celé v enginu hry. No, uvidíme...
Pokud budete sledovat oficiální stránky hry (www.kaneandlynch.com), dozvíte se poměrně zajímavé věci o druhém díle, respektivé spíše uvidítě videa, o kterých se mluví jako o nastávajícím herním pozdvižením. Osobně nechápu, jak chtějí na tomhle "dokumentaristickém" stylu hru postavit - buď mají IO nějaké eso v rukávu, nebo už se totálně zbláznili.
Já si nejdřív říkal, kde tam v Kane and Lynchovi jsou benzinky :-)
u nas v krame maj vzdycky Level a skore po 10 kusech, Level´u se vetsinou tak 4 kusy vraci, u Skore tak 2. Tentokratneuplynul tyden a zadnej Level uz neni :D
ty voe! kolik stanku sem obesel se slovy " mate level?" "ne, nemame" :D nakonec sem vyhantil posledni kus z vylohy, ale dalo to praci :D
Tak trochu jiný problém, proč mi sakra ta hra padá vždy po cca 1 minutě po spuštění?

Edit: Jde o tuto chybu: http://www.spydro.be/kane-lynch-dead-men-r6025-error-solution/329/ (další zpr*** konverze? :D).
Edit2: Tak po skoro hodině snažení jsem to rozchodil, jenže celá hra (i v menu, i při loadingu) se pravidelně každé cca 3s na zlomek vteřiny zasekne (poklesem fps to není)... Ach jo.
Edit3: Jde o tento problém: http://forums.gametrailers.com/thread/ka ... -probl/902909?page=1 . Autory bych za tuhle hru nejraději uškrtil, Hitman neHitman.

A resumé: I po vyřešení všech těchto problémů trpí hra stejným problémem jako poslední Hitman. Na GF8600GT má až příliš časté poklesy fps pod číslo 20 a občas se začne rozpadat obraz... Tak takhle tedy ne.
Dříve nebo později mě to ale stejně čeká... Tedy pokud nezprovozní službu Xbox Live i u nás. Což se podle mě stane tak za 10-20 let.

Edit: Každopádně toto je hlavní důvod, proč si nikdy nekoupím GTA4 či Fallout 3, nebo nepořídím XBox 360.
to jsme se taky nejdriv lekul ,al staci zalozit lokalni ucet a na nejaky registrace a vyplnovani mr- ehm. se vykaslat.
A předpokládám, že jste hráli na nejtěžší obtížnost, protože na střední je to pro lamy - žádný load. Na tom místě jsem myslím jednou loadoval, abych byl upřímý :-(

Jo a ještě někde, když jsem si nebyl jistý co mám dělat, třeba tu couru čínskou jsem zabíjel, než jsem zjistil, že ji mám omráčit :-)
LJ> jo tam jsem tez zkapal suverenne nejvickrat, tam ti hra krasne mrdne do xichtu jak ma ten system kryti totalne napicu :)
Ja som dlho hral tú pasáž na Kube prestrielať sa na námestie, vždy prišla nejaká nečakane debilná smrť, alebo sa spolubojovníkom proste nechcelo ma healovať, len pri nej som skysol minimálne hodinu, bol to predsalen trošku nárast obtiažnosti (a potom zas pokles).
to je predsa tá v posledných rokoch proklamovaná vlastnosť, tá oná replaydebilita...
Aha, takže teď musím zase pryč, takže si to dám potřetí znovu, skvělý.
Doom: Není, ala systém Hitman 4. Pokud skončíš v průběhu mise, tak musíš celou od znova. Taky mě to sralo.
Jak je tady v té hře řešený ukládání? Asi hodně debilně, teď jsem chtěl pokračovat ale musím jak debil hrát minimálně půl hodiny znovu. Může mi někdo říct jesti je v té hře tlačítko pokračovat, já ho nenašel.
Já se nepřikláním k ničemu, to musí Fugina vědět sama :-)
Ale do první půlky byla pro mě hra super a vlastně přemýšlím, že si hru po týdnu rozjedu znova podruhé.

No, krytí je horší než v Gearsu, ale není tu vyžadováno, ale pro mě to je stejná akčňárna jako Gears.....nebýt té zpropadené jungle :-/
stoji to za koupi toho Levelu??? Co sem videl, tak to nevypada jako naka bomba a ani u vydani me to nak nezaujalo, ale preci jen IO :) asi me tam zajima pribeh, ten je pry dobry...
No můj problém je asi ten, že nehraju hry kvůli příběhu, ale pro zábavu, takže když mě herní náplň hodně baví, tak proč si to nejezdit dokola? Každý jsme nějaký, někdo jí moc rohlíků a jiný je nemá rád :-)
Takže určovat, že je něco špatně může snad jenom většina, teď ještě určitě, jestli jsem opravdu v menšině a jestli mě ta většina odsoudí :-)
u me bud ta hra musi mit dostatek voleb aby to nebylo moc stejne pri dalsich hrani (rada rpgcek), nebo to musi byt uz dlouho co jsem je hral, takze si skoro nic nepamatuju (a tu je jeste problem ze si treba po spusteni zacnu rozpominat a je to razem v prdeli :)), nebo chci achievementy/trofeje/medaile/neco na ten zpusob. Asi jedina hra ktera mezi tyhle pripade nepatri je Portal, bo je hodne kratky a naprosto awesome, toz jsem ho parkrat projel :)
no nektere hry jsem projel 2-3x, nejvickrat jsem rozehral asi Fallout 2, ale jestli jsem ho dotahnul dokonce 5x tak mozna kecam :)

pivo> me kdyz se hra libi, tak chcu pokracovani :) Abych jezdil dokolecka ty stejne situace, to bych si ji nanejvys tak znechutil :)
Pipboy,Pooky: Na tom není nic špatného, aspoň pak člověk nelituje peněz za koupi hry, jako když si to projede jednou a už to nechce vidět, ne? Že by to mělo nějaké následky na mozek si rozhodně nemyslím :-)
noo, pokud se to x pohybuje ve dvoucifernych a vyssich cislech a pri tom to neni onlinovka nebo logicky rychlik, je neco spatne.
Proč? Že někoho ta hra tak hodně baví, že si ji projede xkrát?
takhle kamos popisuje dooma 3 na obtiznost hell ... headka headka headka headka , ted se mam leknout , headka headka lekarnicka granat , headka xD
Tohle mě rozsekalo:se obešel bez ukládání, loadů a headshotoval jsem rychle jak sviňa :-)
:D
Pooky: Myslím, že někdo jiný by to dal pod dvě hodiny a těch lidí bude jak nasraných :-D

Ale Payna jsem měl natrénovaného, takže jsem znal přesné umístění nepřátel i v jaké době na jakou obtížnost budou v jakém rohu místnosti, takže jsem se obešel bez ukládání, loadů a headshotoval jsem rychle jak sviňa :-)

Byl to tak "poloviční" speedrun, o půl hodiny by to šlo určitě zrychlit.
Pivo: Když si tak ostřílený hráč, co někde skusit speedruny? Třeba Max Payne dohrát za 2hodiny, co ty na to? :-)) Zapíšeš se do Mé knihy rekordů!
Já čekám, že se objeví další hra, u které budu říkat, že si jdu projet :-)
Jo Payna jsem projel raz i dvarkát po sobě na jeden tah.
New York Minute - čas 2 hodiny :-)
Vesměs jsem si to užíval a dával za 6 až 7 hodin.
No tak vidíš, že víš, o čem mluvím :-) Jsem neřekl, že u každého to NĚCO musí být stejné ;-)
Mafia 6x, Max Payne 20x(asi), The Devil inside 5x(asi), Gothic 3x, Gothic 2 5x (asi)

Takže všechny hry na mě tak nějak zapůsobily a strávil jsem u nich nějakou dobu :-)
A kolikrát jsi je dohrál?
Mafiu nemůžu do toho seznamu počítat už jen proto, že jsem si na ni hned nevzpomněl :-) Max Payne je taky zajímavej, ale zas je moc stereotypní. Od Gothicu mě odrazuje pár technickým nedostatků, na Devil Inside jsem si vzpomněl zrovna včera, ale ještě nikdy jsem ho pořádně nehrál a horror není můj oblíbený žánr...