Montana: Ale jo, místy tam byla jakásik doprovodná hudba nebo melodie. Ale jen když na chvíli utichlo střílení a byla taková tichá temná, aby dokreslila tu temnou atmosféru. Bylo to spíše jako takové oživení a "regulérní" muzika, která by tam furt hrála, ta tam nebyla.

EDIT: Sountrack je možná jenom příliš silné slovo, ale i různá směsice melodií na správném místě může zapůsobit.
Tak dohráno. Soundtrack je skvělý a podtrhuje temnou tíživou atmosféru thrilleru. Design je na koridorovku s jednou jedinou cestou docela pěkně udělaný, pestrý a bohatý. Díky kývající se kamery a různých cutscén je zážitek filmový a akce docela frenetická + animace pohybů též na dobré úrovni.

Fg: Tak ty kritizuješ lidi za věci, které ty sám praktikuješ. Upřímně jsem si chtěl rýpnout už jen kvůli toho. A tvé příspěvky typu: "Kane andy Lynch je ubohá hra zaměřená na puberťáky". No jakože Modern Warfare mě bavilo a nic proti té hře nemám, ale jen nechápu proč tam to nevyčítáš, když tam by si to hra více zasloužila. Ty si prostě vyhledáváš nesmyslné důvody (které ti u jiných her ani trochu nevadí), abys mohl kritizovat a ještě to píšeš stylem, jakože ty sám vycítíš kvalitní, či špatný titul a kdo s tebou nesouhlasí má špatný vkus. Prostě tvé myšlení je někdy zajímavé, zvláště když se jiným posmíváš :-)
Pivo: no rad bych prispel par spekama, jenze ty bys to opet rad rozpitvaval, kazdy post, takze by se to nakonec zvrhlo v defaultni pivo´s diskašn, ktera je z dlouhodobeho hlediska hodnotna jako sirka ve ztracene krabicce.....takze koncim s timto tematem, beztak to nebude trvat dlouho, az to tu znovu vratis ;)

posledni dodatek: kazda hra u me zacina na 50% pak je to bud + ci -
Fg: Pochop konečně, že tvůj vkus neurčuje jednoznačně kvalitní hru :-)

A hodnotit Mafii 2, když jsi zkusil jenom demo. A to ještě ty příspěvky předtím, když jsi demo nehrál - to už jasně svědčí o tom, že ty jdeš ke všemu s předsudkama a snažíš se být nekompromisní kritik.(+ ještě někdy dáš odkaz na kritický článek a vypadne z tebe, že jsi ho nečetl :-D)

Počkat, ty si počkáš na záruku kvality? Hmmmm, není tohle dumání, za které jsi mě kritizoval? Ty si rok dva před vydáním určité hry už určuješ její kvality :-D :-D

Chtělo by to zlepšovák - dávat hrám hodnocení už v den ohlášení vývoje - ty už stejně víš, jaké hodnocení jaké hře dáš :-D
Kane and Lynch 3 nemusí být vůbec špatná hra. Dvojku sem sice nehral, ale i tak si myslim, že z téhle značky by se toho dalo tolik vytěžit. Třeba z takové série Call of Duty se těží skvělé nápady neustále, i když to je jen hloupá střílečka.
GTA 4? Hmmm pan je gurman ;) hru hraju uz od srpna a je to nejnudnejsi GTA ze vsech....Mafia II byt dobra muze, ale zadny zazrak to taky neni...ja si pockam rok-dva na zaruku kvality - Uncharted 3 pripadne pokud to to nepodelaji tak na MGS:Rising, s panem bohem;)

uprime je mi z te vlny prumernosti soufl, ale kdyz ti to staci k zivotu ;)
Fg: To, že se ta hra bude líbit tobě neznamená, že to bude konečně něco dobrého či nejlepšího :-)
Dobrých her se vždycky pár objeví: Batman: Arkham Asylum, Mafia II, Grand Theft Auto IV - na ně mě nemusíš upozorňovat, já už si na ně počíhám sám :-P
Fg: Ztracená možná ne. Třeba jen hraní počítačových her přestává být pro tebe a mohl by ses věnovat nějakým jiným činnostem.

btw: to má originálka vážně růžovou placku nebo začínám být barvoslepý? :-)
Pivo: covece! ty taky! to je novina co? ;)

vzdyt rikam - ztracena generace.....
Fg: "nevim, co pisi lide na foru" No, třeba i ty jsi jeden z těch lidí píšících na fóru :-)

Pravda, musím se tě zastat, že titulů, co by mě opravdu zaujaly už vychází méně a něco se přes zimu hrát musí, ne? Ale i tak se mi jednička líbila, takže bych dvojku za těch pár stovek zkusil, i když se několika lidem na fóru nelíbí.

A i tak, některé hry si i přes nepříznivé recenze získaly docela početnou základnu fanoušků a dočkaly se tak svého pokračování, takže bych to zase nepoužíval jako 100%ní argument pro obhájení své pravdy - "je to smutné, že jsou hráči tak slabí jedinci a musí si to koupit" - ty tvé hlášky jsou někdy absurdní :-/
z hlediska aktivity ne, ja to vztahoval na sebe, ze nemuze nicim prekvapit, nevidim v tom potencial a zadnou kvalitu, to ze si to nekdo koupi je vec jina...
Tak, a nic z toho nemá co dělat s nesmyslnou hláškou, že je K&L polomrtvá značka.
nevim, co pisi lide na foru, ale staci se podivat na hodnoceni...na metacritic ma prumerne hodnoceni 64% a v dnesni divne dobe(a taky pro vetsinu uzivatelu), co ma kolem 70% a mene je odpad...pro me je 64% hodne vysoke cislo, u meho hodnoceni by to znamenalo nadprumer

a prodeje? smutne...taky co si ma clovek koupit, kdyz nevychazi takrka nic dobreho...takze ja ty slabsi jedince chapu

btw film? davno odpiskan/pozastaven ;)
Ta značka asi nebude polomrtvá, když chystaj trojku. Možná se budeš divit, ale nový díly věcí se připravují na základě prodejů, a né toho co pár lidí píše na fóru. A Kane s Lynchem se prodávaj nadstandartně, ozvlášť když se člověk koukne na ta rozporuplná hodnocení. Jedničky se prodalo snad víc než všech Hitmanů (což třeba nechápu, ale budiž), dvojka na tom asi taky nebude nejhůř. Nehledě na chystanej komiks a film.
spis skoda, ze strkaji penize do polomrtve znacky...to ze se boji nove znacky sou kecy, kecy vsech vyvojaru, nemaji na to prijit s necim novym a originalnim, vsichni jen schovavaji svou neschpnost, koho bavi videt tu samou hru s malou obmenou kazdy rok, dva? Je jen malo vyjimek jako Uncharted a nekolik malo vyjimek...

jinak BO sem nehral ale MoH je fajn...u multaku se bavim dost dlouho a to je to co je na te hre fajn, jenze 90% lidi tady hrala warez verzi SP a MP hrali leda tak betu par minut...nacez zhodi hru jen kvuli SP, ktera ale nebyla aztak spatna, aby se vyrovnala DD, SP MoH je nekde jinde....

jinak k KL 1, nekomu se to mozna libilo, me ne a uz vubec se mi nezalibili dva zaporaci"hrdinove" hry - toto byva velke +(skoro jedine) pro drtivou skupinu hracu....ted si predstavte, ze absolutne nic vam nerikaji K a L, co pak asi zbyde? Leda naka ta 40tka
Musím se přidat na stranu FG. Dog Days je opravdu průser na entou a fakt,že si to zaslouží 45% je v hrách originální ruční kamera, překrásná stylizace Šangaje (+grafika a interakce prostředí) a neobvyklí hlavní hrdinové. Bohužel to je vše - zbytek je strašnej průser. Zase ale nesouhlasím, že první díl byl špatnej - naopak (dle mě nedoceněná hra)!

PS: Nevěřím, že trojka bude tak špatná jako druhý díl. Docela věřím v rekonstrukci. Těch pár dobrých (a k tomu vynikajících!) věcí z druhého dílu vzít a smíchat je do kostry prvního dílu a je to hra s velkým A. Bohužel, totosezřejmě nestane.
Fg: No, reagoval jsi na tohle: "IMHO jsou Dog Days pořád lepší gameskou, než třeba Black Ops, nebo nový Medal of Honor."

Jinak Black Ops i Kane and Lynch jsem si teď mezi asi 10ti hrami objednal, tak uvidím, jak mě to bude bavit.
myslim ze Pooky z 2jky taky nadseny neni a me stacilo demo, pry je to to nejlepsi co hra nabizi a to je smutne, ne dekuji nechci, stacila jednicka....navic sem se radoval, ze prijde 3jka a dalsi porce kvalitni zabavy a velke inovace ve videohernim prumyslu

a co je ta druha? rad ti vysvetlim cokoli ohledne plevelu puso....ale mozna ma tve dumani fanousky ;) ♥
Ten FG zesměšňuje něčí názor na dvě hry, když ani jednu z nich nehrál a tohle u něj vidím docela často :-)
A takový člověk mě bude ještě kritizovat, když jednou za čas dumám u nějaké hry, kterou jsem nehrál - komické, či tragické? :-D
No jako teď jsem odehrál první dvě mise a líbí se mi to jakože fakt dost. Rozhodně zatím víc než jednička. Všechno na max se sluchátkama, ta stylizace + atmosféra je prostě boží, a přestřelky jsou adrenalinový solidně.A jak jsem rád že netrpím motion sickness : ).
Paul a Kubulus by meli jit do Na stojaka, na stand up comedy by meli myslim vlohy :)
Fg - ale vůbec, všechny jejich hry byly minimálně nadprůměrný, ale Hitman 2 a 4 jsou naprostý masterpieces.

Kubulus - to si přesně myslím, BO bych koupil max za 200, MoH mě nezajímá tedy vůbec.Díky za potvrzení. Mě třeba vůbec nevadí že je tahle hra tak krátká, stejně není tolik času.A na víkendy budu mít teď Divinity 2.
Paul: IMHO jsou Dog Days pořád lepší gameskou, než třeba Black Ops, nebo nový Medal of Honor.
Paul: tu uz si vybiraji par let ;) , zacinam se obavat, ze Hitman 2 byl jen naky zkrat...
Na steamu za 7 eur..koupil jsem to, IO mám prostě rád, ikdyž si tady vybrali slabší chvilku : )
Kouknul jsme se na to a ten "Josef Eisner" je uplne mimo, ten by videorecenze fakt delat nemel (pulka vet je jako ukolebavka a druha pulka ma uplne spatnou intonaci).
Pod nohy se plete, pohybuje se nelogicky a je naprosto neužitečný, když hrajete na hard nebo extreme. Na nižší úroveň sem tam někoho trefí, pravda.
no neni buhvijak silny a blba AI se taky trochu projevi, ale tak neumira, pod nohy se oc neplete a sem tam nekoho zabije, tak co uz. nicemne vetsinu killu jsem urobil ja a i mi prislo ze nepratele pokud si muzou vybrat, vyberou si za cil me >_
Celkem mě zarazilo, že v recenzi na bonus webu píšou ''kolega je však v akci užitečný a po vašem boku pobije úctyhodné množství nepřátel'' Ale většina jiných lidí píše že to Kane vůbec neumí :-!
multak a co-op me u 99% her nezajima, takze kdyz nic jinyho, krivdim jim vsem v zasade stejne :)
A trochu mene slepeho fanatismu bych prosil :)
USER47: Když to ta hra nabízí, tak ano.
Pooky: vůbec sem nepochopil tvůj příspěvek.