Jsem, ale hodnotit produkt bez vyzkoušení všechn jeho funkcí je trochu křivdění, nemyslíš ?
Kane není retard, mate nepřítele tak že stříli jak najatý do popelnice za kteoru nepřítel je klidně i 4 zásobníky.. s 0 šancí trefit se xD
Teda, takhle retardovanou AI uz jsem chvili nevidel. Nebo vubec level/game design. Chudaci Kane a Lynch >_>
Tak v prípade K&L ešte oba konce spĺňali akési kritéria "slušného" konca, v niektorých hrách s viacerými koncami to máš horšie, prípadne v nich máš kozmetické rozdiely a aj tak je to to isté.
Jo, mas pravdu, letel bez nej. Coz porad neznamena, ze nemohl prezit :) Kazdopadne je to vec, proc u her nemam rad vic koncu. Hra ma mit jedno poradny zakonceni.
Jinak začátek hry je super a kdyby byla hra taková celá těch 90% tomu dám, grafický styl (cenzura+ rozklepaná kamera) tomu sedí! a opravdu začátek je kulervoucí, podle dema se to ale zhorší :/
|Bud si se zachoval jako zradce, nechal sve pratele zemrit a odletel s Lynchem a svoji dcerou (ktera te za to od te chvile nenavidi jeste vic) nebo jsi je sel zachranit, stejne nikdo neprezil, dceru zabily a Lynche lehce postrelili. Jeden stastnejsi nez druhy. Love it :)
Jak skončila jednička ?? myslel jsem (někdo to psal) že buď jste zachránili Lynche a dcera zemřela nebo jste se na něj vyprdli a dcera přežila abraka dabra ve dvojce jsou živí oba
Ani v Carmageddonu tusim nemusis zabijet nevinne. Mas vyber, bud pojedes zavod a budes se snazit vyhrat a nebo se budes snazit znicit vsechny zavodniky. Nemusim rikat jaka volba je zabavnejsi. Kazdopadne ti celou dobu ubyva cas a doplnujes ho prujezdy checkpointy, nicenim nepratel a zabijenim lidi.:)
Tulareanus: V GTA nemusíš nikoho nevinnýho zabít (to řiká zrovna i Bocan v recenzi), v Hitmanovi nemusíš zabít nikoho krom obětí (v Blood Money už nemusíš zabít vůbec nikoho, krom pár posledních misí, ale i to se dá občas přechytračit). V Postal 2 rovněž, nikdo nevinný tam díky tobě nemusí zemřít. V Carmagedonnu asi jo, to jsem nehrál, ale to bude pravděpodobně nějaká butcher záležitost.

Bavit se kdo je/zlý a kdo není vinný/hodný, bych řekl že zde nemá cenu, protože to by jsme zbytečně zašli dál, než autor zamýšlel.
Kubulus: GTA? Hitman? Carmaggedon? V stratégiach je to len dobytok. :) Ja by som sa nad tým nepozastavoval, buď to hral, alebo nie. Ono je to celkom "komické" že aj vojenské fps sú robené dosť jednorozmerne, ten koho zabíjaš je proste "zlý", bez ohľadu na okolnosti.
Upřímně, ukázka/výstřih z celé mise v demu je to nejlepší z celé hry. Zbytek jsou jen frustrační přechody z jednoho "velkého" sálu/prostoru, který je pokryt množstvým krytů a dvěmi cesty - pozemní, nebo horem. Ale celkově to působí strašně suše. Zbraně mají minimální účinek, AI nepřátel stojí za houby a AI vašich pomocníků (většinou KANE) je něco šíleného - nezabije nikoho, jen zmateně běhá a nechává do sebe střílet. Lokace jsou celkově pořád stejné, druhy misí jsou zatím dvě - buď klasicky všechny vystřílet, nebo někoho chránit - což značně frustruje. Příběh je mimochodem dost jasný a ne moc povedený (byť násilí chvílema nutí hlavu otočit někam jinam od obrazovky - nahý KANE a LYNCH celý od krve jsou příkladem.

To co se mi ovšem líbí, je perfektní dabing hlavních postav, dialogy a zprvu ten pocit "velkých" přestřelek, kde na jednu "oblast" vystřílete skoro tisíc nábojů s tím, že se jen občas trefíte do nepřítele (za což může kamera, ale to beru - jelikož je to zde schválně a svým způsobem to zvyšuje atmosféru), ale po hodině hraní to přestane bavit. Grafika je dobrá - čtverce všude kam pohlédneš jsou schválně a celkově to působí opravdu jak z ruční kamery, ale realisticky to nepůsobí. Ale celkový nápad některých misí je dobrý, jen se to moc nepovedlo. ale občas pocit ze střelby je famózní. Vidím to na 5/10 a je to hlavně tím, že takhle zklamaný ze hry jsem už dlouho nebyl.

Hraji na HARD s x360 gamepadem - budete se divit, ale hraje se to lépe, jak na klávesnici.

Spoiler je soft, klidně ho můžete odkrýt, ale neříkám, že to není spoiler.
tak prvni si rikal jak je to monstrozne skvely a obhajoval to a ted zase je to "blby" :)
Pooky: Koukam jak moc dobre jsi se s tim hodnocenim trefil.:D 85-90? To jsi nemohl myslet vazne. Njn, originalni zpracovani proste nestaci.
Recenzia je kriticko-analytický rozbor založený na názore autora, ako môže byť názor objektívny, ehm? A inak EG vystriedal tri prdele autorov, ale z tých pár článkov čo som čítal, nechápem, ako je možné, že také srance vôbec niekto číta.
Jako né, že bych Kane and Lynch 2 nějak bránil a říkal, že to nemůže být prostě špatná hra. Ale EG bych zase netipoval na skvělé recenze. Pokud vím, tak ten anglický (nebo světový, nevím přesně) dal pc verzi Mafie 4/10 a ps2 verzi Mafie 6/10, což mi připadá jako dost blbé hodnocení. Ještě když to je recenze (ikdyž žádný popis k tomu není, jen hodnocení) tak to má být objektivní.
Paul: Aha, teď mi docvaklo, že eg je EUROGAMER. Tak to pardón, ale ta hra je vážně blbá.
Už je to na warezu, si to stáhněte, zkuste, pak určitě kupte, nemusíte nikomu říkat že jste si to stáhli,stále můžete nadávat do warezáků a pokud si ji koupíte budete mít čistý "štít" a pořád půjdete do nebe ale aspoň budete dopředu vědět co to za sračko/boží hru kupujete :) berte to jako demo když ta hra dostává v recenzích tak na prdel, rozhodně bych si to naslepo nekoupil, ať bych byl fanda jedničky sebevětší - a možná ušetříte prachy na mafii 2 xD
Tak celosvětový EUROGAMER dal 4/10. Naprosto překvapivé. Jinak na metascore z 21 recenzí 66% (x360 verze - pc verze moc není hodnocena, defakto je to stejné). Naprosto stejný případ jak u prvního dílu, ale! mě příjde tahle hra vážně blbá.
Kubulus: V tom prípade treba všetky real-time stratégie zahŕňajúce boje zakopať pod zem v Novom Mexiku.
co teprv pohádky, čtete dítěti o tom jak vlk sežral karkulku... zkuste si představit jak by to vypadalo ve filmu reálně natočené..
Nekousnou, jenom se ho dotknou. Za to chudiny nemuzou, ze maj jedovatej dotek :))
montana: A nejdou snad? Styd se! Moralne vyspely clovek samozrejme vsechny houbicky a zelvicky preskoci!
Tulereanus: Tak on měl v určitém směru pravdu, už třeba v té automobilové honičce umře na tý dálnici hrozný množství lidí, kteří se provinily jen tím, že jeli třeba do práce. Ale zas nevidím důvod, proč za to hru tak ohodnotit. Je z části založená právě na tom naturalistickym, neheroickym stylu, což je právě s tímhle spjato.

Fg: Jasně, jenže třeba v MW to posloužilo jako propagandistická vsuvka. U MoH to bude to samé. Takové extrémní a naivní vyšokování hráče, aby si na ně ukázal prstem, že to oni jsou zlí, ty které nemá mít rád. V Kane and Lynch to není tak černobíle, tam nikdo hodný není, žádný hrdina, co by umíral pro svoji vlast.
Viktor Bocan vždy v recenziach trepal dve na tri a hlavne to písal dosť neurčito, z čoho hráč, ktorý danú hru prešiel, ľahko usúdil, že on ten Bocan tú recenzovanú hru až tak moc nehral...
SW: njn posledni sezona byla pro krestany a tady ty extremisty asi na hrane:), ale presne tak at se na to nedivaji, bylo to dobry....az na ten konec, to si mohli odpustit :(
No co v mém oblíbeném seriálu byla scéna kvůli které vznikla podobná kauza, v supernatural lucifer roztrhal celkem lehko pár pohanských bohů, kteří byli navíc prezentováni jako svině a hned se řeší stížnosti těch náboženských volů. Přitom bůh v tom seriálu není taky prezentován nijak... no... božsky .. tak být scénarista prostě jim napíšu držte huby a nedívejte se když vám to vadí
to by snad do hodnoceni nemeli zahrnovat, at hodnoti hru, ne nake morlani pindy, to je jak s MW2 a mise na letisti, MoH a hra za Talibance, who cares? vzdyt je to hra omg!
Když už mluvíte o tom hodnocení, na Kanea a Lynche (jedničku) se snesla naprosto nesmyslná kritika. Ne že bych na recenze někdy dal, ale zrovna na jedničku jsem recenzi četl ve Score. Redaktor Viktor Bocan řekl něco ve smyslu, že hra je to zážitkem tak na 90%, bohužel je natolik morálně pokřivená, že jí dal jen 60%. Vadilo mu prý to, že tam nesmyslně umře neuvěřitelný množství lidí naprosto pro nic za nic, otců a matek od rodin, kteří se jen objevili ve špatnou dobu na špatnym místě. Dvojka jde v tomhle ohledu ještě dál, jaký hodnocení si potom myslíte, že tomu daj?
me se nezda, ze by meli nake cool charaktery, prave naopak, dva dedkove kteri jsou desne nudni, jen sproste mluvi a navic vubec to ani neni vtipny ani drsny, zadne zajimave pozadi, takze tyhle postavy jsou opravdu jedny z nejnudnejsich....jj zaporaci jsou fajn, snad v jine hre zase najdem :)
No jednička se mi právě moc nelíbila a měla jen málo dobrých částí.. samozřejmě ta party nebo co a začátek hry, navíc obě hlavní postavy nemám v lásce , a to záporňáky jinak žeru
SW: zahraj si jednicku a pak s dvojkou uz nebudes mit chut ztracet drahoceny cas ;)
Ok pravda xD neříkám ale že je to špatná hra, nehrál jsem ji, napsal jsem že jsem jen čekal nízké hodnocení, někde jsem četl herní dobu 4h apod.. ale uvidíme no