Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Vyhozený prachy - často je to v digi distribuci za pět a míň - a Levelem si leda tak vytřeš zadel :)
Na podobný problém jsem narazil taky, mám nové PC a FullHD monitor. Třeba u Crysis když jsem dal 1920x1080, tak se obraz posunul a měl divné barvy. Našel jsem na netu řešení, že jsem si v ovladačích NVIDIA vytvořil vlastní rozlišení 1916x1080 a s tím to šlape normálně.
Takže to můžeš zkusit taky, dát třeba 1676x1050, co to udělá.
Neviete niekto ako mám nastaviť rozlíšenie tak, aby som mal hru na celom monitore? Keď si nastavím maximálne rozlíšenie, 1680x1050, tak sa mi braz posunie doprava a jediný spôsob je nastaviť nižšie rozlíšenie. Na celú obrazovku sa mi to zobrazilo iba pri 1280x1024. Podobné problémy som mal s BioShock-om, tam som to ale vyriešil tak, že v menu som dal nižšie rozlíšenie a v hre som nastavil také aké potrebujem. Potom to fungovalo. Ale pri Just Cause to nefunguje.
@Walome (18.07.2012 14:47): A ešte k tomu bez manuálu! Ja debil som si kúpil Mass Effect 2 v EA Classics za 15€ a až pri pokladni ma napadlo, že tam bola aj normálna verzia tiež za 15€. :D
Jednotku som dohral asi 3x a na dvojku sa chystám, odkedy mám na to počítač. :D Ale stále ju nemajú na sklade, keď ju chcem objednať. :(
Jednička mě děsně nebavila a odradila mě od koupě dvojky. Demo mě odradilo ještě víc, ale pak vyšla hra nějak pod 5E a já si řekl - "ale jo, je to sandbox, třeba někdy budu mít chuť lítat po barácích a stromech jako ape/spiderman" ... dokonce jsem si koupil i DLC, což je u mě výjimečné, pokud se nepletu, žádné dlc jsem si nikdy nekoupil (krom Deus Ex HR, ale to je jiný druh dlc).
@Nons3nse (18.07.2012 13:59): Jednička už je z dnešního pohledu poněkud zastaralá co se týče hratelnosti. A kvůli příběhu to rozhodně smysl nemá, určitě jdi do dvojky. Je to vlastně to samé, ale v mnohem lepším provedení.
@Strady (18.07.2012 10:44): Na vyblbnutí parádní. Hezká grafika, dostačující gameplay, krásný prostředí... za 5 E určitě, i kdybys měl jen jezdit po ostrově sem tam.

edit: po ostrovECH
Tak jsem tu hru po dvou letech konečně zkusil a zatim jsem nejvíc vyprdlej z užasný grafiky a rozlehlosti. první 3 hodiny jsem jen jezdil z ostrova na ostrov, ukradnul dopravní letadlo který jsem pustil na město a pak pomocí háku přeskakoval ze stromu na strom jak opice. Nemužu si pomoct ale když stojím u vody a za mnou džungle připomíná mi to far cry což je jedině plus v tej době jsem z tý hry byl oslněnej jako ted z JC2
@tomi2k9 (18.06.2012 16:15): Tak to bude kardinální prdel :-D

V hlavě si už týdny smolím oslavný komentář k téhle mega odreagovačce, MP by ji ještě mohl rozšířit. Ačkoli já na MP moc nejsem, tak uvidíme.
Tak jsem to dohrál a ten konec je prostě boží. Často mě Just Cause potěšil jistým humorem a šíleností, ale ten konec tomu dal korunu.
Přiznám se, že na atomových hlavicích jsem si ještě nikde nezalítal
hele, jak je to s hraním po dohrání? Můžu dál plnit mise frakcí?