Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Já mám toshibu a GTA 5 ani IV nerozjedu. včera jsem ale IV pařil a je to výborný. super grafika.. v době vydání to asi bylo nic moc, ale ted jsem si to užil. navíc ta krav maga tam je celkem solidní.
já najel do shopu s jídlem autem, vyprovokoval ty lidi tam a každej se pral, každej si tam dával do huby :D :D a přestřelky jsou fantastický.
krom dabingu mě i Niko baví a dost mi připomíná Stathama (mého oblíbence)
navíc jízdní model zajímavej, bugy zábavné (postavy vs textury) a některé prvky, jakožto přizpůsobení schodů nohou Nika, pracující lidi okolo.. paráda fakt.

Pětku jsem hrál asi 2 hodiny na PS3 a ultimátní strop. nechci stolní PC, ale notas si do budoucna koupit. kterej by mi pětku rozjel?
@David_Cravford (31.08.2016 14:05): Ale osobně mě to teda bavilo mnohem víc jak Far Cry 3. Asi proto, že je to fakt takové šílenější, rychlejší, furt někde létáš s padákem ve vzduchu a ty všemožné kaskadérské kreace jsou supr. I když kdo ví, jak bych hodnotil teď. Dřív jsem nebyl openworld hrami tak přesycen jako dnes.

San Andreas neomrzí no, i když dnes už dám přednost spíše IV nebo ještě lépe V. Přeci jen mě ty méně arkádové mechanismy baví víc. Každopádně v San Andreas jsem svého času nechal stovky hodin svého života a odnesl si množství zážitků jak ze singlu, tak z mulťáku. Ta hra mě uchvátila na hooodně dlouhou dobu.
@David_Cravford (31.08.2016 13:43): Vesměs bych spíš řekl, že to bude přesně to, co ty nechceš. Je to ten typ hry, kde máš obří a poměrně prázdnou mapu (byť na oko hezkou a narozdíl od jedničky alespoň trochu zážvnou), kde máš kotel základen, které můžeš vyhodit do vzduchu, oblasti, které můžeš obsadit a je to především hra na vyblbnutí, ale nečekej od toho příběh (příběhových misí tam je tuším 8 a musíš splnit kotel vedlejších činností aby ses k nim vůbec dostal), nečekej od toho nějaký vtahující gameplay a rozhodně nečekej nějakou hloubku. Interiérů je tuším naprosté minimum.

@Walome (12.10.2015 08:21): A už jsi našel poklop v džungli? (Lost - Easter Egg)
Jak to je se světem v JC 2 ? Jsou tam interiéry, rádiové stanice, hustá zalidněnost, je to bohaté ten svět? Já jen, že nechci chodit po ostrově, kde nic není krom pěkné krajiny. Walome plz, zkus mi sepsat shrnutí, co tam na mě čeká. Z žádných recenzí jsem nedostal to, co mě zajímá nejvíc.
Tak jsem včera asi doplachtil na ostrov, kde se bude odehrávat poslední mise nějaká věž mi sestřelila letadlo a je to tam samá podezřelá budova a hodně cool, takhle k tomu přijít jak slepý k houslím :)

Ovšem kdy se ke konci dostanu, toť otázkou. Ale už mi zbývá pár posledních desítek lokací (na města kašlu) k obsazení, pári misí a 3 roky hraní budou u konce! Možná v té době už 4!
@HolyMeatball (17.06.2015 17:49): A pořád ho hraju :) a poměrně pravidelně a rád. Ale hlavní linku nemám splněnou ani náhodou. Jen ničím benzínky, vodní nádrže, plynový nádrže a vše, co osvobozuje ty nebohé občany od zlého diktátora :)
@HolyMeatball (16.06.2015 20:47): Tak tak, ačkoli nějakou novinku bych přivítal (a wingsuit to nevytrhne). Ale očividně je zde pořád různé prostředí, fyzikální model je malinko lepší a celé je to víc wow a booom, takže za mě dobrý.
@Clityrosnik (komentář): Díval jsem se na recenzi, od Games.cz a tam prej "...se můžete vžít do role pasažéra ze seriálu Ztraceni, ale takových věcí, by tam mělo být víc..."

jo kdybys prohledal ten ostrov pořádně, myslím, že bys našel... :D
Mechanismy hry od střílení po pohyb hráče totálně zprasený...nechápu co na tom vidíte
Mňa dostala tá kniha: "Štátny prevrat v siedmich dňoch" A čo sa deje, Zeman je oplzlý, Orbán zvýšil daň, Fico znížil daň, všade to šéfujú hlavne US velvyslanectvá ... Od Majdanu sú EU/US povelené molotovy a výbuchy, ničenie infraštruktúry, tá hra je zo života! :D :D
Taky už jí stahuju ze steamu, na trojku se těším snad víc než na GTA V :D
Che che teď to sem jdu hodit, to je prdel. Si snad dneska zahraju dvojku :)
Teda řeknu vám, chvalme steam cloud (nebo jakejkoli jinej cloud), odešel mi HDD a že by se mi chtělo hrát 100 hodin JC2 znova, to se říct nedá...
@Majkee (17.12.2013 21:33): Pokud hledáš hru s dobrým příběhem, kvalitními dialogy, promakaným jízdním modelem, tak hledej jinde. Jak říká Walome, Just Cause 2 je hlavně o tom se pořádně vyblbnout ve víru výbuchů, destrukce, střílení a hrátkami s hákem a padákem. Ačkoli moc těmhle arkádovým sandbox hrám neholduju, tak JC2 mě bavil hodně (narozdíl od sterilní jedničky). A odkaz na jeden kultovní seriál hodně pobavil.
@Majkee (17.12.2013 21:33): Stereotypní to je a story to má o ničem, NPC jsou o ničem a jizdní model nic moc... ALE je to i tak zábava a gameplay jako takovej je supr plus teda graficky je to parádní...
@Majkee (17.12.2013 21:33): Ne, jen nakupování nových zbraní a aut, jinak je to v singlu ale nuda, obří mapa vyplněná vesměs stále stejnýma úkolama (dojdi a znič), to prostě hráče (minimálně mě) neudrží, proto sem se tak těšil na ten MP mod :)
Akční sandbox říkáš ? To by se mi mohlo líbit. Trošku mi to připomíná Boiling Point, který byl hodně stereotypní, ale ta svoboda jít kamkoliv po celém ostrově nezávislé na hlavním questu se mi líbila. Takže vyzkouším i JC2. Jsou tam i nějaké prvky RPG( zlepšování zbraní, zbroje,..atd.) ?
Vzpomínám, že tohle byla úplně první hra, která nepodporovala DX9 a tudíž nešla na WinXP. Tenkrát na jaře roku 2010, když JC2 vyšel, jsem na to čuměl jako puk. Jinak bych to určitě už vyzkoušel. Teď už ale váhám, je to stejná arkáda jako jednička ? Tu jsem nedohrál ani do třetiny.
@M.a.t.t. (12.11.2013 13:08): Dva roky, ale ani ne sto hodin ;) ale takhle - jasno mám, horší, ani lepší už to nebude, jen nikdy nevím, jak hodnotit hry, které mají jen hratelnost. Na druhou stranu, hratelnost je asi to nejpodstatnější.

Stejný problém jsem řešil u Far Cry 2, u kterého jsem řešil stejný problém, ale tam mě to bavilo přeci jen víc. Tohle je taková plácaná a střílená pro děti :)
Hrá to niekto? Ak hej a je akurát vo "vile" potrebujem screen tej knihy: "Štátny prevrat v siedmich dňoch" Ďakujem.
Výborně, po roce hraní jsem zjistil, že ty krabice jde sbírat aniž byste vystoupili z vozidla...
@Bodkin (13.12.2012 22:52): Tak tak - u JC2 je ta výhoda, že když tě omrzí prostředí, můžeš se z lesů přesunout do pouště apod. a člověk se tam může víc vyblbnout - a děj je tak děsně debilní, že je úplně jasný, že se hra soustředí spíš na hratelnost.

Ale je třeba si na to zvyknout - taková střelba je to hodně špatná, resp. divná - no prostě Havoc a jeho hadroví panáci :)
@mazar1234 (13.12.2012 22:39): Nu, já hrál všechny GTA i JC, tudíž můžu mluvit jen z vlastní zkušenosti, a ty dvé série mají několik podobných mechanismů, ale k sobě se mají jako... BG (2) ke Skyrimu (?)
@Bodkin (13.12.2012 22:36): Hmm, no GTA som hral iba JEDNICKU niekedy hrooooozne davno (chvilu pac ma to brutalne nebavilo).. odvtedy mam iba cisto teoreticke informacie o serii, ale z toho co viem o GTA a JC2 tak mi to vychadza ze JC2 je potencialne ovela zaujimavejsia zalezitost. Pre mna. Na zaklade dostupnych informacii.