Ja teda hraju na klávesnici a když si člověk zvykne, tak to není špatný
Zatím teda velká paráda. Jsem si vědom toho, že je to konina, že děj je steně nudnej jako v GTA3 a některé postavy jsou děsne nadabovaný. Ale fakt mě to baví. Včera jsem jel asi 20 min po pobřeží v rychlofáru a bylo to supr :)

Prostě něco jako FC2 - hra na hovno, ale baví mě :)

edit: jediná věc, která mě na tom fakt zezačátku srala, že jsem půl hodiny šteloval ovládání na NExboxovej gamepad.
@NateLogan (16.02.2012 23:08): No to je jasný - jen je to divný. Ale já hraju s gamepadem - když už jsem si hodinu šteloval emulátor xboxovýho ovladače (znovu Ti za něj děkuji :) - díky němu mi i fungují vibrace, což se dřív nedělo...)

edit o den později: hm, koukám, že jsem se k tomu dostal až po dvou letech od vydání - a nebýt dema, tak se do toho asi nikdy nepustím, kvůli zklamání z jedničky.
Ale mám prostě chuť na nějakou tupou arkádu a myslím, že to JC splňuje.
Zatím to docela jde, jen se mi u toho pc zapíná do spánkovýho režimu... divný.
@Bodkin (16.02.2012 20:54): Což říká naprosté prd, pač takových služeb je hafo.

@Walome (16.02.2012 20:42): Tak to nainstaluj, někam zkopíruj, odinstaluj, nainstaluj na Steamu, vypni Steam, zkopíruj do Steamapps\common\justcause2 (nebo tam někam) a zase spusť Steam. S trochou štěstí to většinu dat vezme jako stažené.
Tam kde vždy, na kartě hry - Note: This product requires a 3rd party download and account

Tak ale pro příště. Až si na GG koupíš Retribution, Civ 5, TW: Napoleon nebo Empire či nějaký další steamworks titul.
S nějakým menším to myslím šlo, ale většinou jsem to řešil výskokem to je fakt:)
Dobrý jde to, po chvíli trénování na letišti se mi to povedlo.
Já jsem si právě už několikrát krásně nalétl na regulérní letiště, hezky pomalinku, podvozek se vysunul, vše vypadalo ok a když jsem se dotkl země, tak jsem explodoval.
Podařilo se tu někomu úspěšně přistát s letadlem? Nevím, jestli je to nějak těžký, nebo to prostě nejde.
O to víc si neumím představit to hrát na konzoli a o tohle všechno přijít. Nehledě na to, že s 560-tkou by to mohlo být o to úchvatnější. Ale nikomu konzoli neberu, každý to holt máme jinak.
Taky si nemůžu stěžovat na grafickou stránku hry. Na to, jak je svět rozlehlej, se mi vše hýbalo pěkně a v luxusním grafickém kabátku.
Celkově jsem se u hry moc bavil :) i kochal .. jen tak na mrakodrapu a čučel se.
FG, JC2 funguje fantasticky na PC a tá grafika pre lásku božiu, vydané v roku 2009, teraz je 2012 a stále som nevidel nič krajšie.
@Chuck (05.01.2012 20:53): jo tak ty si jeden z těch?....pání světa :D tak řeš problémy s PC a kompatibilitou a usmažte se všichni v PC rauši orgastické grafiky, bžóva :D
@Scar (05.01.2012 14:32): To rád věřím, ať už jde o ty sedmičky i o hru samotnou. Na pohled ta hra vypadá přímo úchvatně a těch možností na vyblbnutí tam je určitě hafo. Ještě tak vymyslet, jak se k těm sedmičkám za rozumnou cenu dostat a šel bych do toho.
Podle mě se to vyplatí. Zatím si na ten systém nemůžu stěžovat a Just Cause je skvělá hra. Sice jen tak na vyblbnutí, ale i tak skvělá
Naprosto suprová hra s překrásnou grafikou , absolutní volností pohybu a možností jezdit a lítat na všem co je po ruce. Jedna z mála her která mě opravdu nadchla. Jen
je problém ji dohrát na 100 procent.
Málé shrnutí (komentář se mi nechce psát) - dohraná kampaň, hra splněna na 45% ( uf zabralo mi to asi 40 hodin a to sem teprve v půlce!? :-D)... no nic budu pokračovat jak to jen půjde a dokavad mě to bude pořád bavit :-)
Pro ty, co nesledují Steam pravidelně - momentálně za 5€.
Kameru otáčas right clickom tak aby sa ti neresetla do pôvodnej pozície.
Jaj to ovládání aut je naprosto příšené. Dá se to vůbec hrát na klávesnici? Nemluvě o proklatě nízko umístěné kameře...

A dá se nějak v letadle použít směrovka? Bez ní je to dost neovladatelná věc a v nastavení se nic nepíše :(
Myslím že rozloha ostrova s prehladom prekonáva aj väčšinu onlinoviek. Grafika je len ťažko opísateľná -- to je treba vidieť. To, že postava dokáže robiť pár nerealistických pohybov nejak moc neriešim. Dobre sa to ovláda na PC, a celkovo neviem čo tomu vytknúť. Posledné týždne som pracovne vyťažený, tak vyhľadávam takéto odreagovačky a po asi pol tucte zlých, ktoré som skúšal, som konečne narazil na niečo čo ma baví.
Ebb: Tak to abych budoucí sehnaní promyslel.

Respektive stejné hodnocení jako Scratches/Overclocked ve mě budí zájem :) I když zde se jedná o úplně odlišnou zábavu.

No ono to je "cool efekty precpaná arkáda", to je na tom to najstrašnejšie :p