Tak už je dvojka v EA!! Toto hezky vyšlo akorát dokončuji poslední achievement u jedničky! Snad přinese Ježíšek pod stromeček.
@Jo_Do (29.11.2016 23:31): On vesměs jediný těžší level je právě ten druhý (jestli je to ten, kde máš dovést tu novou raketku do cíle), poté to začne být poměrně jednoduché a čím více si postupně vylepšuješ loď, tím snazší to je (ke konci jsi úplně extrémně overpowered).
Ale taky jsem se na tom druhém před lety navztekal:). Na druhou stranu, když jsem si to zopakoval asi rok-dva zpátky, projel jsem jej asi na druhý-třetí pokus na normal.

Ten level z dema tam je také, ale až o něco později.

A existuje i nějaká upravená Gold verze (ta co je na Steamu), je možné, že třebas tam je ten level zjednodušený, či jej úplně vypustili (?), nevím, nehrál jsem (mám tu jen tu původní verzi)... ale pár levelů tam odlišných je, možná bych to mohl zkusit, když jsi mi to tak hezky připomněl :).
Hrál jsem kdysi staré demo, ještě pořád ho mám, i když na W8 už jede rychlostí tak 0,5 fps. Prostě pokrok nezastavíš. Staré demo mě nehorázně bavilo, dokázal jsem ho dohrát více méně po paměti. Na konci byla indestructible robotí potvora a nemohl jsem se dočkat, až vyjde plná hra a já se dostanu za ni.

Pak vyšla, ale na začátku nebylo to známé demo. Nesnáším, když mě hra na něco navnadí a PAK TO TAM SAKRA NENÍ!!! Co horšího, ani na nejlehčí obtížnost jsem se nedokázal dostat přes druhý level. Zkoušel jsem kupovat různé zbraně, měnil jsem loď, díval se na různá vylepšení (nudí mě to sakra, kdy už budu moct střílet), zkoušel jsem to znova a znova. Nic.

Tak jsem si říkal, k tomu se přece nemůžu přiznat, že jsem se nedostal ani přes druhý level, když si tu kdosi stěžuje na "nízkou obtížnost" a nikdo se ani slůvkem neodváží zmínit, že je ta K...A těžké jak svině!!!! Zase se do mě pustí že to neumím a že jsem debil a že mám jít radši hrát piškvorky, mám to zapotřebí?

Tak dobrá, přesvědčím se, jestli jsem tak neschopný, nebo jestli je ta hra prostě blbá. Pustím to známému. Střih, známý hraje, ale i přes maximální snahu a spoustu pokusů se nedostane přes druhý level. Jak nečekané.

Píšu vývojářům naštvaný mail, proč vydávají hru, která nejde hrát. Vývojáři mi kupodivu i odpoví, že hru testovali profíci, kteří pořád fňukali, jak je to lehké, takže....

Už se ničemu nedivím a tento softwarový stroj na stres odkládám navěky. Sbohem, Jets'n'Guns, mohla jsi být TAK dobrá hra.
No do prdele.... vcera som to rozohral a teda po naivnom a hlupom spusteni na obtiaznosti MEDIUM som rychlo restartoval na EASY.
27.4 bude na koncertě kapely Children of Bodom jako předkapela kapela Machinae Supremacy - kapela která dělala hudbu do Jets'n'Guns.
Též to hodnocení trošku nechápu. Ale spíše to patří do diskuze ten koment, je tu nová, tak to ale chápu.
Kacii: Proč tak nízké hodnocení? Podle komentáře bych tipoval vyšší.
V tom případě mám pro vás řešení :-)

Akhera: Edituj popisek hry, popř. přidej Gold verzi.

Caelos: Edituj komentář.

Všichni budou spokojení a databáze bude zas o něco přesnější :-)
Chtěla bych některé komentující upozornit, že Gold verze se od té normální celkem znatelně liší, například tím, že normální má trochu odlišný příběh, nejde si měnit letadlo nebo nejsou přítomna některá vylepšení. Gold verze má taky upravené mise a nejen, že jich má pár přidaných, ale taky minimálně jednu ubranou.
Ale na druhou stranu nevím, jestli by bylo dobré do databáze dávat gold verzi samostatně...
No, vzhledem k tomu, že jsem ji někdy před rokem (?) koupil, tak mě možnost stáhnou hru zdarma zrovna dvakrát neoslovila :-D

LOL, každopádně hodnotná informace .-)
Neviem presne, ale niekedy v júni sa táto hra dala zadarmo stiahnuť z oficiálnych stránok! Kto si ju nestiahlo, má smolu :-)