@ZephyrCZ (17.07.2023 08:56): Jo. Tak zalezi, jak to vyvojari zpracovali. Treba AoE II a Halo Wars jsou v pohode. Budu to muset nastudovat. Klavesnice s mysi by byla lepsi a privedl si me na to, ze vubec nevim, jak to u Xboxu chodi a pracuje.
@ZephyrCZ (16.07.2023 20:03): Neni zac. ;)

Ocekavani se snizila a s tim i verva do toho jit. Porad me to laka, ale je to nekde hodne naspodu, kdy bych to koupil fakt jen za par supu. Tak do 250, rekneme? Idealne za 200. Podle Deku Deals se to na tu hladinu mozna i do roka podiva. (Na Xboxu.)
@ZephyrCZ (16.07.2023 21:15): ja bych radsi hral nez koukal na cutsceny. Ale aspon tu byli hrdinove. V CoH taky koukas na cutsceny a pak tam mas jen random vojaky.

Jako neurazelo me to, plot twisty potesily, ale je to takove becko az cecko no. Ale jak pises, hru to posouva dopredu a ma to hlavu a patu.
@Walome (16.07.2023 20:54): Díky. Vždycky to mám, že co si myslím, to řeknu/píšu, bez obalu. A vlastně, komentáře, kde kritizuji, píšu rád. :)

Ve výsledku mě ta hra bavila. Příběh, i přes svojí naivitu, byl za mě fajn a táhl mě dopředu. Ve výsledku, právě příběh a zasazení hry, včetně vizuálu, u mě tu hru vytáhlo na 70 %. Pokud by to bylo generické sci-fi/fantasy, určitě by mě hra zajímala a asi i bavila o dost méně.
@Dunemaster (16.07.2023 19:27): Děkuji za hodnocení. A také za upozornění. To je tak, když kopíruješ texty z Google dokumentů, kde je píšeš, na DH, a přitom nevidíš takovou chybu... Opraveno.

Kam se to závaží po přečtení posunulo? Koupit, či nekoupit? :)
@karadum (komentář): Hraju hru aktuálně také a též na ní chci napsat komentář, až jí dohraju. Tak jsem zvědavý. Každopádně, za mě je, pro mě překvapivě, nejvíc zatím také příběh.
Mně na tom mrzí, že je to prostě COH. Čekal jsem spíš OWAR, kde mechové nebudou jen jednotka, kterých si můžu vyrobit 50, ale budu si každého jediného piplat a chránit a budu je obsazovat "živými" lidmi, jejichž případnou smrt pocítím.

Nicméně i tak je to působivá hra. Fyzika je pro mě nová, tu si užívám, funguje to dobře, atmosféru to má... příběh je debilní, ale nevadí mi.
Tak atmosfera je presne takova jako jsem doufal. Silny CoH vibes (logicky), slovansky prostredi, hudba (!). Prvni dojmy - super.
@Walome (10.08.2021 14:59): Tys hrál deskovku, ne? Mě by zajímalo jaké je to v MP, protože teď občas (ok 2x za život :D ) jsem hrál Company of Heroes 2 s bratrem od bývalé a je to skvělé. A tohle vlastně vychází z podobného principu a my jsme spolu hrávali deskovku Scythe. Možná by to byl zajímavý zážitek.

A nedávno jsem se po tom díval a sleva nebyla.. hmm.. dilema. Stejně hry nehraju, sakra. :D
Na steamu 70% sleva, tak jsem po tom hned skočil jak slepice po flusu a šokovalo mě zjištění, že to tady nikoho nezajímá. Tak snad to bude za ty 4 kila stát :D
@Widl (28.06.2021 22:33): A není to lehké byt se to zdá, Jo to je hodně super věc :) zatím mě to baví a video jsou takové příjemné. Jen mě merzí, že tam není možnost agresivita jednotek, takže kolikrát do sebe nechají střílet a čumí.

začal jsem kampan za Polanie :)