@Phoenix (komentář): Já jsem toho nakonec nechal, teď ani nevím v kterém levelu, protože bylo strašně málo střeliva. V tom vidím problém a daný level byl pro mě nehratelný.
@Isair (03.10.2016 06:53), @leebigh (03.10.2016 07:58): Merger 3D vypadá zajímavě, ale má několik podstatných much. Na myši se nehraje zrovna ideálně (autor dokonce vydal patch, který myš ve hře vypne), nepřátel je v každém kole asi 100 (bez legrace, po prvních pěti kolech mám 490 zabitých nepřátel) a hlavně mají dost nepříjemný zvyk střílet přes roh (což je v kombinaci s jejich množstvím a chabou detekcí zásahů dost peklo). A munice není sdílená, ale připisuje se k aktuálně aktivní zbrani. Stylové to je, hudba připomíná Strife, ale obtížnost je skutečně díky těmto muchám příliš vysoká. Špatné to není, ale za mě aktuálně tak 6/10.

Intrude není tak stylový co do odkazu na osmdesátkové akce a staré FPS, ale technicky výrazně lepší (díky jinému enginu technicky pokročilejší grafika a hlavně skvělá ovladatelnost na myši). Nepřátelé jsou féroví a není jich příliš mnoho, hra obsahuje zajímavé pasti, zamčené dveře (u dveří mě zaujalo také to, že se narozdíl od drtivé většiny FPS automaticky nezavírají, takže člověk hned pozná, kde ještě nebyl). Ano, je třeba hrát opatrně a končit level s maximem zdraví (jako snad jediný podstatný problém vidím to, že není žádná možnost vrátit se třeba o level zpátky, hra si pamatuje pouze poslední dosažený). Zatím překvapivě zábavné, tak na 7,5/10.
To je hra na instantní hraní, jeden level a dost. Nevím, jestli na dohrání budu mít nervy.