Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ingrid's Back

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o sequel k textové adventuře Gnome Ranger z roku 1987. Tentokrát hráč převezme do svých vlastních rukou osud Ingrid, kterou bylo možné potkat v předchozí hře jako vedlejší postavu. Její vesnice je ohrožena Jasperem Quickbuckem, který má v plánu ji zničit a přebudovat k obrazu svému. Je na Ingrid, aby ho v jeho plánech zastavila.

Hráč má celkem tři úkoly, které musí k úspěšnému dohrání splnit. Ty sice mohou být splněny v jakémkoliv pořadí, ale logicky na sebe navazují. Ingrid na tyto úkoly není tak úplně sama, neboť ve dvou případech ji doprovází věrný pejsek Flopsy a se třetím úkolem jí pomáhá sestřenice Daisy.

Samotná hratelnost se nijak neliší od předchozího dílu a jiných her od studia Level 9 Computing, Ltd. Hráč zadává postavám jednoduché příkazy a prozkoumává svět, ať už samotným obcházením jednotlivých lokací nebo povídáním si s jeho obyvateli. Většina verzí této hry je doprovázena jednoduchými ilustracemi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.