Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Indiana Jones and the Temple of Spheres

12.01.2009
53
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Indiana Jones a jeho studentka Shelly Hartley se vydají na výlet do Indie. Zde jsou ovšem zajati nacisty a uvězněni v jednom z chrámů. Zatímco nacistická stráž se pokouší kontaktovat Vůdce a oznámit mu tuto radostnou novinu, Indy a Shelly musí najít způsob, jak se dostat z chrámu ven.

Hra vznikla jako vedlejší produkt a vánoční dárek v rámci vývoje fanouškovského projektu Indiana Jones and the Fountain of Youth. Z toho důvodu jde jen o adventurní hříčku s poměrně omezenými herními možnostmi a krátkou hrací dobou. Hra se dá dohrát skutečně za pár minut.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Hra byla vytvořena jako vánoční dárek pro fanoušky adventur s Indiana Jonesem a herní rozsah tomu odpovídá. Celá se odehrává v jedné místnosti se dvěma výklenky na stranách. Herní doba je při čtení všech rozhovorů asi 15 minut. Z počátku je atmosféra pro Indyho typická, ale v druhé polovině začnou vystrkovat růžky vánoční motivy. Úsměvné finále je čistě sváteční a pro radost. Pochválit musím vedlejší postavu Shelly, která by do nějaké plnohodnotnější hry krásně zapadla. Začátkem loňského roku jsem hrál podobné minihry pro fanoušky a to Indiana Jones and the Relic of the Viking a Indiana Jones and the Seven Cities of Gold Old Demo. Obě jsou delší a vážněji pojaté. Přesto jde o milý dárek a Temple of Spheres mě slušně zabavilo, když jsem nemohl hrát aktuálně rozehranou Indiana Jones' Greatest Adventures. Za těch pár minut hra rozhodně stojí.
+19