Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

22.10.2014
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad je dalším přírůstkem do známé letecké série IL-2 Sturmovik, který se tentokrát přesune nad bojiště věhlasného Stalingradu. Hra kromě klasického multiplayeru nabízí i robustní singleplayerovou kampaň, kde se bitvy odehrávají na mapě o rozloze 358 х 230 km. Kampaň se mimo jiné zaměřuje na vyobrazení skutečných událostí, hráč si tak projde skutečnou chronologii bitev, tedy počínaje operací Uranus z 19. listopadu 1942 až po úplné osvobození města 2. února 1943.

Vývojáři také od posledního dílu vylepšili zvuky, fyziku, aerodynamiku a detailnější model poškození letadel. V základní hře se hráči mohou proletět v letadlech LaGG-3, Bf 109 F-4, Yak-1, Bf 109 G-2, IL-2 AM-38, Ju 87 D-3, He 111 H-6 či Pe-2 (v prémiové edici také s La-5 a Fw 190 A-3).

Pro hraní hry je nutné mít založený účet na stránce IL-2.


Poslední diskuzní příspěvek

@mrazikcomp (30.10.2022 12:36): no je to smutný případ, nejprve odešel lead developer za flight model a teď samotný Jason. A přitom oni mají podobně jako DCS World pravidelné sales, takže kdo si rád počká tak si prostě koupí nový IL-2 (prakticky bojiště s několika pilotovatelnými letadly) za slušnou cenu.

A přitom podívej se na takový War Thunder, což je svým způsobem něco jako moderní mainstream letecký/tankový a námořní simulátor kde se dá navolit realistické ovládání, režim letu, apod. včetně pohledu jen z kokpitu na rozdíl od World of Planes, tedy pokud se nepletu.

Kluk mě to (WT) začal hrát spolu s World of Tanks: Modern Armor! na XSX, a když si chceš koupit blbou jednu heli (např. AH-1) nebo relativně moderní stíhačku (MiG-21/F-5 Tiger II) tak za ní bez sales vyplázneš nějakých 1000-1500 reálných CZK. A to je jedna helina nebo letadlo! Věřím, že hodně lidí, než by lítalo jak zběsilí aby nasbírali body tak rádo v WT/WoT utratí reálné peníze.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.